Trwa ładowanie...
d2ofcst

Najlepsze walizki do 300 zł. Podróż zawsze będzie przyjemna

Walizka to bardzo istotny element podróży. Zbyt mała i niepraktyczna popsuje twój nastrój już na samym początku nawet najlepiej rokującej wyprawy. Dlatego przygotowaliśmy dla was kilka bardzo ciekawych propozycji, które nie tylko dostosowane będą do waszych potrzeb, uwzględniając pojemność i kolor, ale również nie nadwerężą kondycji waszego portfela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Solidna walizka będzie wam służyć niezawodnie przez wiele lat
Solidna walizka będzie wam służyć niezawodnie przez wiele lat (iStock.com)
d2ofcst

Naszą pierwszą propozycją jest lekka walizka z kolekcji Barcelona. Wykonana z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału idealna na niedługie wyjazdy jest przede wszystkim gwarancją komfortowej podróży i bezpieczeństwa. Walizka Puccini wyposażona jest w zamek z szyfrem z certyfikowanym zabezpieczeniem TSA. Dzięki niemu zagrożenie, że ktoś wyjmie wam coś z bagażu lub, co gorsza, podrzuci nielegalne rzeczy maleje do zera. Walizka wyposażona jest w cztery solidne kółka obracające się o 360 stopni, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją prowadzi.

Każdy detal tej walizki został dokładnie przemyślany i wykonany. Walizkę Puccini charakteryzuje przede wszystkim niezwykle urozmaicona kolorystyka, doskonałe wykonanie, bogata funkcjonalność oraz ergonomia. To elegancja, szyk oraz wygoda podczas dalekich i bliskich podróży.

Naszą kolejną propozycją jest walizka Stockholm. Gdyby chcieć precyzyjnie ją opisać, należałoby użyć takich słów jak: elegancja i nowoczesność. Stockholm to gwarancja wygody podczas dalekich i bliskich podróży. Jeżeli szukacie walizki, która bez jakichkolwiek wątpliwości wyróżni się klasą na tle innych walizek np. na lotnisku czy dworcu, to właśnie walizki Stockholm będą w pełni odpowiedzą na wasze potrzeby.
Jedno jest pewne - to właśnie walizki Stockholm będą wam służyć niezawodnie przez wiele lat, czego potwierdzeniem może być obowiązująca je pięcioletnia gwarancja.

Mamy też dla was walizki Puccini z kolekcji Acapulco. Zdecydowanie przyciągają uwagę swoją wyjątkową kolorystyką a dzięki nowoczesnym, funkcjonalnym rozwiązaniom użytkowanie walizki są nie tylko wygodne, ale również niezwykle przyjemne. Cztery obrotowe kółka, teleskopowa rączka i uchwyty na górze i z boku zdecydowanie poprawią komfort przemieszczania się oraz wkładania czy wyjmowania walizki z bagażnika.

d2ofcst

Skrupulatnie przemyślane wnętrze walizki to gwarancja wygody i porządku. Walizka posiada dwie przestronne komory, z których jedna zabezpieczona jest materiałową przegródka zapinaną na zamek, a druga posiada specjalne szelki do przytrzymywania bagażu. Dodatkowo wewnątrz znajdziemy trzy kieszonki, z których jedna wykonana z siateczki zapinana jest na suwak. Po środku znajdziemy jeszcze jedną, niezależną, zapinaną kieszonkę. Całość wykończona jest logowaną, estetyczną podszewką.

d2ofcst

Podziel się opinią

Share

d2ofcst

d2ofcst