Trwa ładowanie...

Najseksowniejsze stewardessy najtańszych linii lotniczych

Najtańsze linie lotnicze Europy – Ryanair - po raz kolejny wydały rozbierany kalendarz. Tym razem stewardessy prezentują swoje wdzięki w seksownej bieliźnie i strojach kąpielowych.

Najseksowniejsze stewardessy najtańszych linii lotniczych
d2k0hdv
d2k0hdv

*Najtańsze linie lotnicze Europy **Ryanair *- po raz kolejny wydały rozbierany kalendarz. Tym razem stewardessy prezentują swoje wdzięki w seksownej bieliźnie i strojach kąpielowych.

Tegoroczna edycja reklamowana jest przez linię lotniczą jako najbardziej wystrzałowy ze wszystkich wypuszczonych do tej pory kalendarzy. Do udziału w sesji chętnych było bardzo dużo dziewczyn pracujących dla przewoźnika.

Jak co roku, dochód ze sprzedaży z kalendarza w całości przekazany będzie na cele charytatywne. Cena nie jest wygórowana i tak jak w roku poprzednim wynosi 10 euro.

W tym roku pieniądze zebrane przez *Ryanair *zostaną przekazane wybranej spośród 400 zgłoszeń organizacji *DEBRA *(Dystrophic Epidermolysis Bullosa Research Association). Fundacja pomaga dzieciom cierpiącym na chorobę genetyczną skóry EB (epidermolysis bullosa), czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Choroba ta uwarunkowana jest genetycznie.

d2k0hdv

Przewoźnik liczy, że sprzedaż kalendarza przyniesie 100 tys. euro. Pieniądze zostaną przeznaczone na wakacje dla 50 dzieci w hiszpańskiej Maladze oraz fachową pomoc medyczną.

Kalendarz jest do nabycia na pokładzie Ryanair, portalu DEBRA i sklepach tej organizacji w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

[ **Seksowne ratowniczki!** ]( http://wpodrozy.wp.pl/title,Nowoczesny-ratownik,wid,13565060,wiadomosc.html )

Sprawdź najlepsze oferty:

*www.otowakacje.wp.pl *

pw/if

d2k0hdv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k0hdv