Trwa ładowanie...

Nowa linia lotnicza wchodzi do Polski. Polecimy z Krakowa do Dubaju

Na polski rynek wchodzi nowy przewoźnik. To tania linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – flydubai. Pierwszą trasą z naszego kraju będzie połączenie z Krakowa do Dubaju.

Share
Nowa linia lotnicza wchodzi do Polski. Polecimy z Krakowa do Dubaju
Źródło: Shutterstock.com
d4k7uxx

Dotychczas flydubai nie oferował żadnych lotów do i z Polski. Jednak słynny, niskokosztowy przewoźnik, który lata do 85 miast na świecie, zauważył ogromny potencjał w wożeniu pasażerów między stolicą Małopolski a Dubajem. Dlatego połączenia będą odbywać się codziennie, począwszy od 8 kwietnia 2018 r.

Samolot z Krakowa wystartuje o godz. 23:30, w Dubaju wyląduje o godz. 5:35 czasu lokalnego. W drugą stronę maszyna wystartuje z arabskiej metropolii o godz. 18:30 czasu lokalnego, a do Krakowa przyleci o godz. 22:30. Trasa będzie obsługiwana samolotami typu Boeing 737 MAX 8. W cenie biletu pasażerowie będą mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 7 kg i bagaż rejestrowany do 20 kg.

d4k7uxx

Tania linia flydubai oferuje z Dubaju wiele interesujących kierunków - m.in. Mumbaj, Bangkok, Male, Astana czy Kolombo. Ponadto przewoźnik jest związany z linią Emirates umową code-share, co oznacza, że pasażerowie będą mogli korzystać z szerokiego wachlarza tras na jednym bilecie.

Zobacz też: Stewardessy rozkręciły imprezę w samolocie

d4k7uxx

Podziel się opinią

Share
d4k7uxx
d4k7uxx