Trwa ładowanie...

Okazja dnia. Hiszpania last minute – wybrzeże Costa del Sol o 42 proc. taniej

Piątkowa okazja last minute dla spragnionych słońca to hiszpańskie wybrzeże Costa del Sol. Oferta obejmuje tygodniowy pobyt w eleganckim hotelu przy malowniczej plaży w cenie niższej o 1910 zł. Na wakacje polecimy na początku czerwca z Modlina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnym 2019 jest wybrzeże Costa del Sol w Hiszpanii
Atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnym 2019 jest wybrzeże Costa del Sol w Hiszpanii (Instagram.com, Fot: welcometonerja)

Atrakcyjna lokalizacja – okolice Motril na wybrzeżu Costa del Sol

Wczasy w Hiszpanii w promocyjnej cenie to kusząca propozycja, szczególnie gdy oferta przewiduje pobyt nad samym morzem. Dzisiaj polecamy wybrzeże Costa del Sol, czyli popularny kierunek turystyczny, który kusi pięknymi plażami i krystaliczną wodą.

Wybraliśmy zatem wyjazd last minute za 2639 zł od osoby – to korzystna okazja, gdyż oszczędzamy 42 proc. ceny regularnej. Wakacje odbędą się między 3 czerwca a 9 czerwca 2019 – planowane są przeloty między Warszawą-Modlin a portem lotniczym Malaga.

Miejsce zakwaterowania to 4-gwiazdkowy hotel Playa Granada Club Resort usytuowany jedyne 50 m od plaży. W odległości 8,5 km znajduje się centrum miasta Motril, a jeśli zdecydujemy się na spacer wzdłuż plaży, dotrzemy do oddalonego o 2,5 km portu. Podczas pobytu w ośrodku zagwarantowane jest wyżywienie all inclusive, bezpłatny dostęp do basenów i leżaków, a także atrakcje w postaci sportów rekreacyjnych, dyskotek oraz animacji dla dorosłych i dzieci.

Shutterstock.com

Tanie wakacje w Hiszpanii

Hiszpania jest przyciągającym kierunkiem wakacyjnym, który jednak nie należy do najtańszych. Dzisiejsza oferta wczasowa last minute pozwoli jednak zaoszczędzić kwotę 1910 zł od osoby za tygodniowy turnus. Spędzając czerwcowy urlop na Słonecznym Wybrzeżu możemy liczyć na temperatury rzędu 27 st. C w ciągu dnia i przyjemną temperaturę wody morskiej, sięgającą 20 stopni.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot