Trwa ładowanie...
d1os33p

Okazja dnia. Izrael - wycieczka objazdowa

Dzisiejsza okazja dnia to świetna oferta: tydzień w Izraelu już w lutym z dwoma posiłkami dziennie oraz przelotami w formie interesującej wycieczki objazdowej autokarem. Przyciągają niska cena, pyszne jedzenie i niezbyt męczący program zwiedzania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ziemia Święta nie musi się reklamować
Ziemia Święta nie musi się reklamować (Shutterstock.com)
d1os33p

Uwielbiamy wycieczki objazdowe. Żaden inny rodzaj wyjazdów, zorganizowanych czy też na własną rękę, nie pozwala na zobaczenie takiego mnóstwa ciekawych miejsc oraz zabytków w każdym z odwiedzanych krajów i to w tak krótkim czasie. Podobnie jest w przypadku okazji na piątek: objazdówka po największych atrakcjach turystycznych Izraela ze zwiedzaniem według programu w terminie 1-8 lutego 2019 roku.

W cenie mamy tydzień na miejscu, z przelotami z Warszawy, transferami w miejsce zakwaterowania, noclegami, bufetem śniadaniowym, obiadokolacjami. A wszystko to jedynie za 2103 zł od osoby. Zobaczymy Jerozolimę, znane miejsca kultu takie jak Góra Oliwna czy Betlejem, stanowisko archeologiczne w Cezarei Nadmorskiej, Haifę, Nazaret, Kanę Galilejską, Jerycho, odwiedzimy plaże nad Morzem Martwym, odbędziemy rejs łodzią. Podczas ostatniego wolnego dnia możemy wybrać się dodatkowo na wycieczkę fakultatywną do Tel Awiwu.

Atrakcje Izraela docenimy przez cały rok wakacjepl
Atrakcje Izraela docenimy przez cały rok

Zima w Izraelu jest bardzo przyjemna z łagodnym klimatem i temperaturami rzędu 18-19 st. C w ciągu dnia i ok. 10 st. C nocą. To idealna okazja do spokojnego zwiedzania bez upałów i tłumów wczasowiczów. W Ziemi Świętej poczujemy się dobrze bez względu na wyznawaną religię. Program wycieczki objazdowej po Izraelu nie jest przeładowany czy męczący, poznamy wyraziste smaki i zapachy innej kultury. Mamy zapewnioną opiekę przewodnika i pilota, więc nie trzeba zdobywać informacji samodzielnie.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1os33p

Podziel się opinią

Share

d1os33p

d1os33p