ycipk-w8n9wj

Okazja dnia. Madera na początek lipca prawie o połowę taniej

Okazją na dziś jest tygodniowy pobyt na Maderze w świetnej lokalizacji tylko za 2299 zł od osoby. To rewelacyjna oferta last minute, jeśli marzą wam się malownicze wczasy w czterogwiazdkowym hotelu na klifie z widokiem na ocean. Dzisiaj cena jest o 48 proc. niższa. Wylot już 2 lipca!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madera to wyspa znana z górzystej topografii terenu, lasów wawrzynowych i panującej tam wiecznej wiosny
Madera to wyspa znana z górzystej topografii terenu, lasów wawrzynowych i panującej tam wiecznej wiosny (Shutterstock.com)
ycipk-w8n9wj

Madera – niezapomniane wakacje w hotelu na klifie

Wczasy na Maderze w atrakcyjnej cenie 2299 zł od osoby proponujemy w terminie 02.07–09.07.2019. Przylot zaplanowany jest na lotnisko w okolicach miasta Funchal oddalonego o 11 km od hotelu.

ycipk-w8n9wj

Tydzień na portugalskiej wyspie Madera spędzimy w czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym Rocamar & Royal Orchid. Znajduje się on w zacisznej miejscowości Canico de Baixo na malowniczym klifie. Okolica usiana jest szlakami spacerowymi, a w odległości ok. 800 m leży kamienista plaża Reis Magos.

Shutterstock.com
Podziel się

W cenie wyjazdu uwzględnione zostało wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja), a także dostęp do bezpłatnego internetu, siłowni, łaźni parowej i hotelowych basenów z wodą słodką i słoną. Nieodpłatnie skorzystamy też z transportu busem hotelowym do centrum Funchal. Miłośnicy sportów wodnych za dodatkową opłatą spędzą czas w profesjonalnym klubie nurkowym.

Pogoda na Maderze

ycipk-w8n9wj

Portugalska Madera leży na Oceanie Atlantyckim, a panujący tam klimat jest wyjątkowo łagodny. Średnie temperatury w lipcu sięgają 24 st. Celsjusza w ciągu dnia, a woda nagrzewa się do ok. 21 stopni.

Warunki pogodowe nawet w lecie nie są ekstremalne, nic więc dziwnego, że Madera zyskała miano wyspy wiecznej wiosny. Wczasy w tym urokliwym miejscu polecamy więc wszystkim, którym marzy się relaks z dala od największych upałów.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

ycipk-w8n9wj
Polub WP Turystyka
ycipk-w8n9wj
ycipk-w8n9wj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-w8n9wj