Trwa ładowanie...
d1e4ygv

Okazja dnia. Pobyt w Egipcie all inclusive w świetnej cenie

Początek lipca możesz spędzić w popularnym ośrodku turystycznym w Egipcie. Dzisiejsza oferta to tygodniowy pobyt all inclusive w dobrze ocenianym hotelu w Hurghadzie w cenie niższej o 36 proc. Wylot z Katowic 4 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hotel Grand Resort to miejsce odpowiadające na potrzeby rodzin z dziećmi. Oferowane są animacje, brodzik, plac zabaw i klub dla dzieci
Hotel Grand Resort to miejsce odpowiadające na potrzeby rodzin z dziećmi. Oferowane są animacje, brodzik, plac zabaw i klub dla dzieci (Shutterstock.com)
d1e4ygv

Pobyt w Hurghadzie w okazyjnej cenie

Tydzień w Egipcie już za 1869 zł od osoby możemy spędzić w terminie 4–11.07.2019. Oferta dostępna jest dzisiaj w cenie niższej o ponad 1000 zł od ceny regularnej.

Hurghada to atrakcyjne turystycznie miasto leżące nad Zatoką Sueską. To lokalizacja, która przyciąga gorącym klimatem, czystym morzem i rafami koralowymi. Hotel Grand Resort oddalony jest o 10 km od centrum miasta, znajduje się w odległości 150 m od plaży, zaraz przy centrum rozrywkowym Grand Mall.

Wakacje nad Morzem Czerwonym to okazja, by podziwiać piękne rafy koralowe Shutterstock.com
Wakacje nad Morzem Czerwonym to okazja, by podziwiać piękne rafy koralowe

Decydując się na proponowaną tu ofertę all inclusive, otrzymamy tygodniowy pobyt w hotelu z kompleksem basenów (dla dorosłych i dzieci), własnymi restauracjami, barami i klubem nocnym. Sam ośrodek swoją architekturą reprezentuje styl mauretański. W standardzie oferuje klimatyzowane pokoje i szereg rozrywek, w tym lokalne występy i międzynarodowy program animacyjny.

d1e4ygv

Słoneczny Egipt w lipcu

Wakacje w Egipcie w miesiącach letnich to gwarancja słonecznej pogody i wysokich temperatur przekraczających w dzień 33 st. C. Gorące dni spędzimy więc w morzu lub hotelowych basenach. Świetną propozycją dla osób aktywnych będą też sporty wodne.

Wyjazd do Egiptu w niższej o 36 proc. cenie odbędzie się 4 lipca 2019 – oferta dotyczy przelotu z Katowic na lotnisko w Hurghadzie.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

d1e4ygv

Podziel się opinią

Share

d1e4ygv

d1e4ygv