Trwa ładowanie...

Okazja dnia. Pobyt w Egipcie all inclusive w świetnej cenie

Początek lipca możesz spędzić w popularnym ośrodku turystycznym w Egipcie. Dzisiejsza oferta to tygodniowy pobyt all inclusive w dobrze ocenianym hotelu w Hurghadzie w cenie niższej o 36 proc. Wylot z Katowic 4 lipca.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hotel Grand Resort to miejsce odpowiadające na potrzeby rodzin z dziećmi. Oferowane są animacje, brodzik, plac zabaw i klub dla dzieci
Hotel Grand Resort to miejsce odpowiadające na potrzeby rodzin z dziećmi. Oferowane są animacje, brodzik, plac zabaw i klub dla dzieciŹródło: Shutterstock.com
d36a1s2

Pobyt w Hurghadzie w okazyjnej cenie

Tydzień w Egipcie już za 1869 zł od osoby możemy spędzić w terminie 4–11.07.2019. Oferta dostępna jest dzisiaj w cenie niższej o ponad 1000 zł od ceny regularnej.

Hurghada to atrakcyjne turystycznie miasto leżące nad Zatoką Sueską. To lokalizacja, która przyciąga gorącym klimatem, czystym morzem i rafami koralowymi. Hotel Grand Resort oddalony jest o 10 km od centrum miasta, znajduje się w odległości 150 m od plaży, zaraz przy centrum rozrywkowym Grand Mall.

Wakacje nad Morzem Czerwonym to okazja, by podziwiać piękne rafy koralowe Shutterstock.com
Wakacje nad Morzem Czerwonym to okazja, by podziwiać piękne rafy koraloweŹródło: Shutterstock.com

Decydując się na proponowaną tu ofertę all inclusive, otrzymamy tygodniowy pobyt w hotelu z kompleksem basenów (dla dorosłych i dzieci), własnymi restauracjami, barami i klubem nocnym. Sam ośrodek swoją architekturą reprezentuje styl mauretański. W standardzie oferuje klimatyzowane pokoje i szereg rozrywek, w tym lokalne występy i międzynarodowy program animacyjny.

d36a1s2

Słoneczny Egipt w lipcu

Wakacje w Egipcie w miesiącach letnich to gwarancja słonecznej pogody i wysokich temperatur przekraczających w dzień 33 st. C. Gorące dni spędzimy więc w morzu lub hotelowych basenach. Świetną propozycją dla osób aktywnych będą też sporty wodne.

Wyjazd do Egiptu w niższej o 36 proc. cenie odbędzie się 4 lipca 2019 – oferta dotyczy przelotu z Katowic na lotnisko w Hurghadzie.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d36a1s2

Podziel się opinią

Share
d36a1s2
d36a1s2