Trwa ładowanie...
d3qjnsl

Okazja dnia. Tydzień we Włoszech 43 proc. taniej!

Znaleźliśmy ofertę dla tych, którzy czekają na dobre last minute - 7 dni we włoskiej Kalabrii za 43 proc. pierwotnej ceny z wylotem 17 września. Taka okazja nie zdarza się często.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miasteczko Tropea to jeden z punktów obowiązkowych podczas wizyty w tym regionie Włoch
Miasteczko Tropea to jeden z punktów obowiązkowych podczas wizyty w tym regionie Włoch (Shutterstock.com, Fot: Naeblys)
d3qjnsl

Kalabria to najdalej na południe wysunięty region kontynentalnej części Italii. Oblewany przez Morze Tyrreńskie od zachodu i Morze Jońskie od wschodu, zakątek wciąż nie został opanowany przez masową turystykę. Piękne plaże, kryształowo czysta woda, średniowieczne miasta otoczone strzelistymi szczytami gór składają się na jeden z najpiękniejszych regionów w Europie.

Region przez wielu nazywany jest terra da scoprire, czyli krainą do odkrycia. Wszystko dzięki temu, że wciąż nie jest opanowany przez masową turystykę i pozostał piękny, a miejscami wręcz dziewiczy.

Shutterstock.com

By przekonać się o pięknie tego regionu nie trzeba czekać długo. W serwisie wakacje.pl dostępna jest oferta z wylotem 17 września z Warszawy. 7 dni w hotelu Valtur Itaca w Martucci kosztuje tylko 2098 zł (z all inclusive) - to aż o 43 proc. taniej od pierwotnej ceny.

Obiekt położony jest pomiędzy górami i błękitnym morzem, tuż przy pięknej, prywatnej plaży, doskonałej dla amatorów aktywnego wypoczynku. Otoczony zielenią, wakacyjny kompleks to także doskonały wybór na beztroskie, rodzinny urlop. Na miejscu są aż trzy baseny, dwa korty tenisowe i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Wieczorami w hotelu organizowane są przedstawienia i pokazy, w ciągu dnia można się wybrać do pobliskiego aquaparku ze zjeżdżalniami.

Shutterstock.com

Tym, którzy nie lubią długo siedzieć w jednym miejscu, proponujemy wycieczkę do najpiękniejszego miasta Kalabrii - Tropei- które leży ok. 200 km od Martucci. Znakiem rozpoznawczym tego zachwycającego miejsca jest klif, na którym zbudowano miasto. Prawdziwym hitem turystycznym, jest znajdująca się poniżej klifu plaża, której centralnym elementem jest tak zwany Kościół na Wyspie - Santa Maria Dell'Isola (na zdjęciu powyżej). Oczywiście nie jest to wyspa, a jedynie podobne do wyspy wysokie wzniesienie na plaży.

d3qjnsl

Zobacz też, czym kusi Toskania:

Oferta aktualna na dzień publikacji artykułu.

d3qjnsl

Podziel się opinią

Share

d3qjnsl

d3qjnsl