Qaqwqwrqw

Pasażer przesuwał stopami po ekranie. Wideo ma ponad 10 mln odtworzeń

Filmik z pasażerem, który gołymi stopami przesuwał po ekranie w samolocie, wywołał burzę wśród internautów. Okazało się, że mężczyzna nie używał dłoni z lenistwa. Nagranie ma już ponad 10 mln odtworzeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto przykład, jak nie powinniśmy zachowywać się w samolocie
Oto przykład, jak nie powinniśmy zachowywać się w samolocie (Twitter, Fot: Alafair Burke)
Qaqwqwrqw

Amerykańska pisarka Alafair Burke opublikowała na Twitterze klip, który przysłał jej przyjaciel. Mężczyzna nagrał nietypowe zachowanie jednego z pasażerów. W ten sposób miliony osób zobaczyły, jak bohater klipu przesuwa gołymi stopami po dotykowym ekranie.

Komentujący wideo internauci nie zostawili na anonimowym podróżnym suchej nitki. "To najbardziej niepokojąca rzecz, jaką widziałem na Twitterze" – napisał z przekąsem jeden z nich. "Ludzie wychodzą z domu i tracą rozum" – dodał inny.

Qaqwqwrqw

Niektórzy zastanawiali się, czy pasażer nie cierpi przypadkiem z powodu upośledzenia mięśni, co zmusiłoby go do używania stóp zamiast rąk. Burke rozwiała wątpliwości. W kolejnym wpisie wyjaśniła, że jej przyjaciel zobaczył, jak mężczyzna chodził po pokładzie, a potem wyszedł z niego o własnych siłach, niosąc jeszcze bagaż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw