Trwa ładowanie...
d2vkddf

Poczuj klimat greckich wakacji, podczas grudniowych targów w Warszawie

Poczuć klimat Grecji w Polsce? Tak, to możliwe! A to dzięki targom, jedynym tego typu w Polsce, podczas których będziemy mieć okazję poznać to, z czego słynie ten popularny wśród urlopowiczów kraj – turystykę, bogatą kulturę oraz przepyszną kuchnię.
Share
 I edycja targów Grecka Panorama i Cypr, które odbyły się w dniach 11-13 grudnia 2015 r. na warszawskim Torwarze
I edycja targów Grecka Panorama i Cypr, które odbyły się w dniach 11-13 grudnia 2015 r. na warszawskim TorwarzeŹródło: greckapanorama.pl
d2vkddf

W dniach 3-4 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się targi Grecka Panorama, które wszystkim miłośnikom tego bałkańskiego kraju przybliżą jego najlepsze strony.
Tematyka będzie obejmować grecką kulturę, turystykę i gastronomię. Udział w wydarzeniu pomoże osobom chcącym udać się tam na urlop, wybrać najlepsze miejsce na wakacje.

Klimat Grecji będzie można poczuć na kubkach smakowych. Na czas targów zaplanowano "Greek Food Show”, który będzie obejmować pokazy kulinarne, degustacje oraz przygotowywanie lokalnych przepisów, czemu patronuje UNESCO, promujące m.in. tradycyjną kuchnię Grecji. Komitet chce także umożliwić poszerzenie wiedzy o kraju i promowanie jego kulturalnego dziedzictwa – zarówno materialnego, jak i bogactw naturalnych.

Jednak tematem przewodnim będzie możliwość sprawdzenia ofert wakacyjnych największych biur podróży, touroperatorów, a także dowiedzenia się więcej o wycieczkach i wyjazdach tematycznych. Na odwiedzających będą czekać m.in. konkursy. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup wycieczki – będzie mógł liczyć na rabat.

d2vkddf

Targi greckie to także okazja do spotkania przedstawicieli Polskiej Izby Turystyki z greckimi przedsiębiorcami. Jednym z punktów programu będzie prezentacja wybranych regionów turystycznych, a wśród nich „wschodzących gwiazd”, czyli nowych, mniej znanych greckich kierunków.

Wstęp na targi jest bezpłatny na podstawie okazania zaproszenia przed wejściem. Będą one dostępne na stronie internetowej targów greckich oraz na oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Facebook, po uprzedniej rejestracji.

Godziny otwarcia targów:
Sobota, 3 grudnia, od godz. 10:00 do 18:00
Niedziela, 4 grudnia, od godz. 10:00 do 17:00

d2vkddf

Podziel się opinią

Share
d2vkddf
d2vkddf