Trwa ładowanie...
d199fyb

Podróż po Europie dokumentuje w niezwykły sposób. "Pomimo choroby, jestem szczęśliwa".

Gdy była małą dziewczynką, dowiedziała się, że w wyniku choroby lekarze muszą amputować jej nogę. Jako czterolatka została pozbawiona kończyny, jednak nie zmieniło to jej nastawienia do świata. 23-latka wybrała się w podróż marzeń, udowadniając, że wystarczy chcieć, a wtedy nic nie może stanąć nam na przeszkodzie. Sposób, w jaki pokazuje na zdjęciach kolejny etapy swojej wyprawy, wywołał lawinę pozytywnych komentarzy, a dziewczyną zainteresowały się media na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podróż po Europie dokumentuje w niezwykły sposób. "Pomimo choroby, jestem szczęśliwa".
(Instagram.com)
d199fyb

Devon Gallagher z Filadelfii walczy z poważną chorobą kości, pomimo tego, jest niepoprawną optymistką. Dziewczyna wpadła na pomysł pomalowania protezy czarną farbą kredową, by móc na niej zapisywać różne rzeczy. Największym marzeniem amerykanki od zawsze było zwiedzenie Europy. Dziewczyna postanowiła je w końcu zrealizować. Jeżdżąc od miasta do miasta, oczywiście fotografowała zwiedzane miejsca w oryginalny sposób – eksponując swoją protezę. Stałą się ona tablicą pamiątkowa, na której zapisuje miasto, w którym obecnie przebywa.

Zobacz też: Couchsurfing: podziel się kanapą, możesz również znaleźć miłość!

Devon przyznaje, że wzbudza duże zainteresowanie przechodniów, ale otrzymuje mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ludzie wydają się zaskoczeni, że w takiej sytuacji można tak bardzo cieszyć się życiem.

Dla Daily Mail powiedziała: "Można prowadzić szczęśliwe życie, mając odpowiednie nastawienie. Warto koncentrować się na pozytywnych jego stronach. Ja się czuje bardzo szczęśliwa".

d199fyb

Podziel się opinią

Share

d199fyb

d199fyb