Qaqwqwrqw

Posiadłość mordercy została wystawiona na sprzedaż. Cena przyprawia o zawrót głowy

16 lat temu w murach tego domu rozegrała się tragedia, która zakończyła życie pięknej aktorki. Teraz rezydencja, która naznaczona jest krwią, została wystawiona na sprzedaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posiadłość znajduje się w Kalifornii
Posiadłość znajduje się w Kalifornii (123RF)
Qaqwqwrqw

Phil Spector jest producentem oraz muzykiem, który zasłynął przede wszystkim z zastosowania innowacyjnej techniki zwanej "ścianą dźwięku". W ten sposób nagrał utwory m.in. Leonarda Cohena, Tiny Turner, czy grupy The Beach Boys.

Drugi raz o Spectorze usłyszał świat, gdy w 2003 r. w murach jego posiadłości została zamordowana aktorka i modelka Lana Clarkson. 29 maja 2009 r. producent został skazany za morderstwo drugiego stopnia na dożywocie. Może się jednak ubiegać o warunkowe zwolnienie po 19 latach.

Forum
Podziel się
Qaqwqwrqw

Po tym, jak muzyk trafił do więzienia, postanowił rozwieść się ze swoją trzecią żoną, Rachell Short. Sprzedaż jego posiadłości jest elementem umowy rozwodowej między byłymi już małżonkami.

ZOBACZ TEŻ: Dantejskie sceny w samolocie. "Kiedy to się zaczęło byłem w łazience"

Sama rezydencja, Pyrenees Castle, została zbudowana niecałe sto lat temu, a jej wnętrza mają tradycyjny wystrój. W środku znajdziemy drewniane i marmurowe podłogi, murale, kominek, a także salon fryzjerski czy salę zabaw. Całość ma ponad 800 metrów kwadratowych podzielonych na trzy piętra - do tego dochodzi działka o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych.

Qaqwqwrqw

Piękna kalifornijska rezydencja została właśnie wystawiona na sprzedaż za równowartość ok. 21 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw