Qaqwqwrqw

Poszukuj, odkrywaj, poznawaj!

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE to nowa impreza wystawiennicza, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO. Partnerem miesięcznik PODRÓŻE.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukuj, odkrywaj, poznawaj!
(PAP | Tomasz Gzell)
Qaqwqwrqw

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE to nowa impreza wystawiennicza, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO. Partnerem miesięcznik PODRÓŻE.

*Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE *będą tętnić życiem dzięki dziesiątkom pokazów, prezentacji i spotkań inspirujących do aktywnego poznawania kraju i zagranicy przez sport, kulturę, obyczaje czy kulinaria. Turyści odnajdą najciekawsze propozycje biur podróży – w tym najlepsze oferty na wyjazdy świąteczne, noworoczne czy zbliżające się ferie zimowe a także mnóstwo inspiracji na letnie wakacje.

Targi **dają także wyjątkową możliwość, by przed szczytem sezonu zimowego odbyć z branżą spotkania handlowe w międzynarodowym środowisku turystycznym i dzięki temu nawiązać ważne kontakty biznesowe. To istotny element promocji firmy, ważne miejsce do prezentacji najnowszej oferty.

Qaqwqwrqw

Podróżuj aktywnie *– to hasło, które inspirowało nas przy tworzeniu formuły targów – mówi *Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO sp. z o.o. - Wakacyjne podróże nie mogą być nudne i bezbarwne – to okazja do aktywności - uprawiania sportów, zabawy, relaksu oraz poznawania nowych miejsc – ich historii i kultury. Chcemy promować wśród Polaków turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki.

Mapki targowe poprowadzą zwiedzających specjalnymi szlakami według preferowanych form aktywności. I tak wielbiciele historii, sztuki i architektury poruszać się będą szlakiem Podróży Kulturalnych, miłośnicy relaksu – szlakiem Podróży dla Ciała i Ducha, amatorzy sportów zimowych szlakiem Zimowych Szaleństw gdzie znajdą nie tylko ofertę turystyczną krajów górskich ale również najnowsze modele sprzętu narciarskiego oraz spotkają się z instruktorami prezentującymi techniki narciarskie i nowe rodzaje sportów zimowych, miłośnicy turystyki rowerowej Szlakiem Rowerowym, prezentującym ciekawe trasy w kraju i zagranicą oraz przydatny sprzęt rowerowy i turystyczny. Niewątpliwie znajdą też coś dla siebie miłośnicy słońca, piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody.

Ważnym ogniwem targów będą eksperci - miłośnicy i znani reprezentanci takich dyscyplin jak żeglarstwo, kajakarstwo, nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, wędkarstwo, wędrówki górskie i wspinaczka górska, speleologia, narciarstwo i snowboard, narciarstwo biegowe, kolarstwo górskie i treckingowe, nordic walking. Podróżnicy i znani sportowcy – na wielu spotkaniach - dzielić się będą wiedzą, doświadczeniem i pasją, zachęcając w ten sposób gości targów do aktywnego spędzania ich urlopów w kraju i zagranicą.

Wśród wydarzeń Warszawskich Targów Turystycznych wiele zorganizowanych będzie przez Redakcję miesięcznika PODRÓŻE. Współpracownicy i goście Redakcji przedstawiać będą zalety znanych a także nieodkrytych jeszcze destynacji. Targi będą też miejscem rozstrzygnięcia plebiscytu „Skarby PODRÓŻY” prowadzonego od kwietnia br. roku na łamach miesięcznika oraz finału akcji „Zaplanuj wakacje z PODRÓŻAMI”. Każdy gość targów, kupując bilet wstępu, otrzyma aktualny numer miesięcznika z wyczerpującymi informacjami na temat targów.

Qaqwqwrqw

Dla najmłodszych podróżników

Celem organizatorów jest by premierowe Warszawskie Targi Turystyczne były wielkim świętem Dorosłych i... Małych Podróżników. Wiele dziać się będzie wokół promocji różnorodnych form aktywnej turystyki i rekreacji wśród dzieci i młodzieży. Trudna do podważenia jest bowiem funkcja wychowawcza turystyki, jej znaczenie w edukacji kulturowej czy w kształtowaniu świadomości ekologicznej. Organizatorzy planują specjalne strefy: zabaw, spotkań i warsztatów.

W programie wydarzeń targowych dla dzieci i młodzieży nie zabraknie: budzących pasje spotkań ze znanymi polskimi podróżnikami, wyjątkowych lekcji geografii, przyrody i historii odkrywających tajniki dalekich krajów i różnorodnych kultur, pokazów filmów i zdjęć z egzotycznych wypraw, warsztatów ekologicznych, targowych gier i zabaw oraz konkursów z atrakcyjnymi z nagrodami.

Najmłodsi goście będą mogli ponadto spędzić czas w kąciku zabaw (targowym przedszkolu) pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Wydarzenia dziecięce w piątek zaplanowane są przede wszystkim z myślą o zorganizowanych grupach dzieci i młodzieży. W weekend z myślą o dzieciach i młodzieży w towarzystwie rodziców i opiekunów.

Qaqwqwrqw

Wyjątkowe miejsce

Tym miejscem jest Stadion Narodowy w Warszawie – obecnie najnowocześniejszy stadion sportowy w Europie, zaprojektowany tak, by pełnił rolę nie tylko stadionu piłkarskiego ale również wielkiego centrum kongresowo-wystawienniczego i hali widowiskowej. Znakomicie położony w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy z dogodną komunikacją ze wszystkimi jej rejonami.

Powierzchnia, która zostanie wykorzystana do organizacji targów to Centrum Kongresowe i Galeria, które znajdują się we frontowej części stadionu (usytuowanej od strony ul. Zielenieckiej). Do dyspozycji wystawców jest ponad 8 000 m2 powierzchni o wysokim standardzie, z kilkunastoma salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 1 700 osób. Te nowoczesne, świetnie wyposażone wnętrza posiadają infrastrukturę techniczną (szatnie, punkty gastronomiczne, toalety) mogącą obsługiwać blisko 60 000 publiczność.

*Partner Warszawskich Targów Turystycznych – miesięcznik PODRÓŻE *

Qaqwqwrqw

Co warte podkreślenia, w zakresie inicjowania projektów związanych z branżą turystyczną stałym partnerem Murator EXPO jest miesięcznik PODRÓŻE wydawany przez MURATOR S.A. PODRÓŻE to magazyn i praktyczny poradnik dla podróżników oraz osób ciekawych świata. Treść magazynu wyznaczają najnowsze trendy w turystyce w Polsce i na świecie. Pismo odkrywa uroki różnych rejonów w Polsce, jak i egzotycznych zakątków na świecie. „Podróże” zaspokajają potrzeby zarówno tych, którzy poszukują najciekawszych propozycji agencji turystycznych, jak i osób, które planują bardziej indywidualne wycieczki.

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw