Trwa ładowanie...
ycipk-4erlod

Poszukuj, odkrywaj, poznawaj!

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE to nowa impreza wystawiennicza, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO. Partnerem miesięcznik PODRÓŻE.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukuj, odkrywaj, poznawaj!
(PAP | Tomasz Gzell)
ycipk-4erlod

Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE to nowa impreza wystawiennicza, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2012 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorem jest spółka targowa Murator EXPO. Partnerem miesięcznik PODRÓŻE.

*Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE *będą tętnić życiem dzięki dziesiątkom pokazów, prezentacji i spotkań inspirujących do aktywnego poznawania kraju i zagranicy przez sport, kulturę, obyczaje czy kulinaria. Turyści odnajdą najciekawsze propozycje biur podróży – w tym najlepsze oferty na wyjazdy świąteczne, noworoczne czy zbliżające się ferie zimowe a także mnóstwo inspiracji na letnie wakacje.

Targi **dają także wyjątkową możliwość, by przed szczytem sezonu zimowego odbyć z branżą spotkania handlowe w międzynarodowym środowisku turystycznym i dzięki temu nawiązać ważne kontakty biznesowe. To istotny element promocji firmy, ważne miejsce do prezentacji najnowszej oferty.

ycipk-4erlod

Podróżuj aktywnie *– to hasło, które inspirowało nas przy tworzeniu formuły targów – mówi *Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO sp. z o.o. - Wakacyjne podróże nie mogą być nudne i bezbarwne – to okazja do aktywności - uprawiania sportów, zabawy, relaksu oraz poznawania nowych miejsc – ich historii i kultury. Chcemy promować wśród Polaków turystykę krajową i zagraniczną nie tylko przez prezentację miejsc i ich atrakcji ale przede wszystkim pokazując ciekawe formy aktywnego poznawania świata. Dlatego nasze targi tętnić będą życiem dzięki dziesiątkom pokazów i prezentacji inspirujących do uprawiania aktywnej turystyki.

Mapki targowe poprowadzą zwiedzających specjalnymi szlakami według preferowanych form aktywności. I tak wielbiciele historii, sztuki i architektury poruszać się będą szlakiem Podróży Kulturalnych, miłośnicy relaksu – szlakiem Podróży dla Ciała i Ducha, amatorzy sportów zimowych szlakiem Zimowych Szaleństw gdzie znajdą nie tylko ofertę turystyczną krajów górskich ale również najnowsze modele sprzętu narciarskiego oraz spotkają się z instruktorami prezentującymi techniki narciarskie i nowe rodzaje sportów zimowych, miłośnicy turystyki rowerowej Szlakiem Rowerowym, prezentującym ciekawe trasy w kraju i zagranicą oraz przydatny sprzęt rowerowy i turystyczny. Niewątpliwie znajdą też coś dla siebie miłośnicy słońca, piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody.

Ważnym ogniwem targów będą eksperci - miłośnicy i znani reprezentanci takich dyscyplin jak żeglarstwo, kajakarstwo, nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, wędkarstwo, wędrówki górskie i wspinaczka górska, speleologia, narciarstwo i snowboard, narciarstwo biegowe, kolarstwo górskie i treckingowe, nordic walking. Podróżnicy i znani sportowcy – na wielu spotkaniach - dzielić się będą wiedzą, doświadczeniem i pasją, zachęcając w ten sposób gości targów do aktywnego spędzania ich urlopów w kraju i zagranicą.

Wśród wydarzeń Warszawskich Targów Turystycznych wiele zorganizowanych będzie przez Redakcję miesięcznika PODRÓŻE. Współpracownicy i goście Redakcji przedstawiać będą zalety znanych a także nieodkrytych jeszcze destynacji. Targi będą też miejscem rozstrzygnięcia plebiscytu „Skarby PODRÓŻY” prowadzonego od kwietnia br. roku na łamach miesięcznika oraz finału akcji „Zaplanuj wakacje z PODRÓŻAMI”. Każdy gość targów, kupując bilet wstępu, otrzyma aktualny numer miesięcznika z wyczerpującymi informacjami na temat targów.

ycipk-4erlod

Dla najmłodszych podróżników

Celem organizatorów jest by premierowe Warszawskie Targi Turystyczne były wielkim świętem Dorosłych i... Małych Podróżników. Wiele dziać się będzie wokół promocji różnorodnych form aktywnej turystyki i rekreacji wśród dzieci i młodzieży. Trudna do podważenia jest bowiem funkcja wychowawcza turystyki, jej znaczenie w edukacji kulturowej czy w kształtowaniu świadomości ekologicznej. Organizatorzy planują specjalne strefy: zabaw, spotkań i warsztatów.

W programie wydarzeń targowych dla dzieci i młodzieży nie zabraknie: budzących pasje spotkań ze znanymi polskimi podróżnikami, wyjątkowych lekcji geografii, przyrody i historii odkrywających tajniki dalekich krajów i różnorodnych kultur, pokazów filmów i zdjęć z egzotycznych wypraw, warsztatów ekologicznych, targowych gier i zabaw oraz konkursów z atrakcyjnymi z nagrodami.

Najmłodsi goście będą mogli ponadto spędzić czas w kąciku zabaw (targowym przedszkolu) pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Wydarzenia dziecięce w piątek zaplanowane są przede wszystkim z myślą o zorganizowanych grupach dzieci i młodzieży. W weekend z myślą o dzieciach i młodzieży w towarzystwie rodziców i opiekunów.

ycipk-4erlod

Wyjątkowe miejsce

Tym miejscem jest Stadion Narodowy w Warszawie – obecnie najnowocześniejszy stadion sportowy w Europie, zaprojektowany tak, by pełnił rolę nie tylko stadionu piłkarskiego ale również wielkiego centrum kongresowo-wystawienniczego i hali widowiskowej. Znakomicie położony w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy z dogodną komunikacją ze wszystkimi jej rejonami.

Powierzchnia, która zostanie wykorzystana do organizacji targów to Centrum Kongresowe i Galeria, które znajdują się we frontowej części stadionu (usytuowanej od strony ul. Zielenieckiej). Do dyspozycji wystawców jest ponad 8 000 m2 powierzchni o wysokim standardzie, z kilkunastoma salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 1 700 osób. Te nowoczesne, świetnie wyposażone wnętrza posiadają infrastrukturę techniczną (szatnie, punkty gastronomiczne, toalety) mogącą obsługiwać blisko 60 000 publiczność.

*Partner Warszawskich Targów Turystycznych – miesięcznik PODRÓŻE *

ycipk-4erlod

Co warte podkreślenia, w zakresie inicjowania projektów związanych z branżą turystyczną stałym partnerem Murator EXPO jest miesięcznik PODRÓŻE wydawany przez MURATOR S.A. PODRÓŻE to magazyn i praktyczny poradnik dla podróżników oraz osób ciekawych świata. Treść magazynu wyznaczają najnowsze trendy w turystyce w Polsce i na świecie. Pismo odkrywa uroki różnych rejonów w Polsce, jak i egzotycznych zakątków na świecie. „Podróże” zaspokajają potrzeby zarówno tych, którzy poszukują najciekawszych propozycji agencji turystycznych, jak i osób, które planują bardziej indywidualne wycieczki.

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4erlod

ycipk-4erlod
ycipk-4erlod