Trwa ładowanie...

Praca marzeń – podróżuj po Europie i dziel się wrażeniami

Chcesz coś zmienić w życiu? Pragniesz wyruszyć w długą podróż, ale nie możesz sobie na to pozwolić ze względu na stacjonarną pracę? Być może twój problem rozwiąże brytyjska agencja turystyczna Busabout.

Share
Praca marzeń – podróżuj po Europie i dziel się wrażeniami
Źródło: Instagram.com, Fot: Busabout
d17ibgz

„Oferujemy najlepszą pracę na świecie! Szukamy dwóch uzależnionych od podróżowania osób do prowadzenia vloga. Pokrywamy wszystkie wydatki”. Takie ogłoszenie pojawiło się 21 lutego 2017 r. na profilu facebookowym firmy Busabout. W szczegółowym opisie czytamy, że zlecenie ma potrwać pięć miesięcy – od kwietnia do września br. A do obowiązków osób zatrudnionych na stanowiskach ambasadora marki i producenta wideo (można aplikować jako para) będzie należało dzielenie się wrażeniami z podróży po Europie. Poza bieżącym aktualizowaniem vloga chodzi o prowadzenie profili w mediach społecznościowych agencji. Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe? Czytajcie dalej!

Firma zapewnia, że pokryje wszystkie koszty podróży: zakwaterowania, transportu i żywności (w tym przypadku ustalona będzie określona kwota dzienna). Po zakończeniu projektu zaś śmiałkom zostanie wypłacone wynagrodzenie (niestety w ogłoszeniu rekrutacyjnym nie jest podana jego wysokość). Wszystko, czego potrzeba, by zostać ambasadorem marki, to umiejętność i pasja opowiadania, tzw. lekkie pióro, naturalność przed kamerą, bezbłędne wyczuwanie mediów społecznościowych i wielka miłość do podróżowania. Producent wideo musi natomiast umieć montować filmy, mieć oko do szczegółów, być kreatywny i terminowy. I oczywiście również kochać podróże.

Zadanie rekrutacyjne polega na opublikowaniu w serwisie YouTube krótkiego wideo: trzyminutowego o sobie i swoim ulubionym miejscu (w przypadku ubiegania się o stanowisko ambasadora marki) lub dwuminutowego, pokazującego miejsce i umiejętności edycji materiału filmowego (w przypadku ubiegania się o pracę producenta wideo). Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w rekrutacji, muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać ważny paszport. Zgłoszenia można wysyłać do 5 marca, więc jeśli chcecie wybrać się w podróż życia, nie zwlekajcie. Włochy, Hiszpania, Francja, Albania, Chorwacja i inne wspaniałe zakątki Europy czekają na odkrycie. Dodamy tylko, że wśród wielu miejsc, które wybrane osoby odwiedzą w czasie swojego pięciomiesięcznego zlecenia, będzie również Kraków.

d17ibgz

Podziel się opinią

Share
d17ibgz
d17ibgz