Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
w podróży

Promocja Interrail. Już teraz pomyśl o wiosennych podróżach koleją po Europie

Jak najlepiej poznać uroki Europy? Wybierając się w podróż koleją! Wybierz bilet Interrail i ruszaj w drogę po 31 europejskich krajach. Już teraz warto pomyśleć o wiosennym wypadzie, korzystając z nowej promocji.

Share
Promocja Interrail. Już teraz pomyśl o wiosennych podróżach koleją po Europie
Źródło: Materiały prasowe
d2cizcb

Bilety Interrail gwarantują swobodę podróżowania, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. To doskonała oferta dla tych, którzy w czasie podróży lubią mieć możliwość ustalania planów na bieżąco. Oferta Interrail jest odpowiednia zarówno dla tych, którzy lubią poznawać jeden kraj, jak również dla podróżnych, którzy preferują zwiedzanie kilku państw podczas jednego wyjazdu.

Koleją przez Europę

Z biletem Interrail Global Pass można podróżować po 31 krajach europejskich, takich jak: Hiszpania, Niemcy, Francja, Grecja, Dania, Włochy, Portugalia, Irlandia, Turcja, a od tego roku również Litwa. Dostępny jest w dwóch opcjach: flexi i continuous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w ramach określonego przy zakupie terminu ważności. Pasażerowie mogą wybrać 3, 5 lub 7 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu miesiąca albo 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu dwóch miesięcy. Opcja continous pozwala na podróżowanie bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc, dwa lub trzy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Skorzystaj z promocji i zaplanuj wiosenną podróż

Od 31 stycznia do końca lutego obowiązuje specjalna promocja na bilety Global. W cenie 2. klasy klienci otrzymują możliwość podróżowania w 1. klasie. Promocyjne bilety mogą być wykorzystane na podróże do 15 maja br.

d2cizcb

Odkryj jeden wybrany kraj

Dla tych, którym bardziej zależy na dokładnym zwiedzeniu jednego kraju, przygotowano bilet Interrail One Country Pass. Pozwala on na nieograniczone podróże po wybranym państwie. W ramach tej oferty dostępne są bilety typu flexi na kilka (maksymalnie do 8) dni przejazdów do wykorzystania w ciągu miesiąca. Warto pamiętać, że oferta nie obowiązuje w kraju zamieszkania.

Kolejowe podróże po Europie coraz popularniejsze

Każdego roku z biletów Interrail korzysta około 250 tys. Europejczyków w każdym wieku. PKP Intercity jest członkiem stowarzyszenia Eurail oraz głównym dystrybutorem biletów Interrail w Polsce. W 2018 r. Polskę jako kraj docelowy podróży wybrało o 25 proc. pasażerów więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem.* Z biletem Interail można korzystać z usług wielu przewoźników, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Od stycznia br. do grona tych drugich dołączyły czeskie linie Leo Express i RegioJet.

Więcej informacji o ofercie Interrail można znaleźć na stronie internetowej www.interrail.eu oraz na stronie PKP Intercity.

*Dane sprzedażowe Interrail za okres styczeń – grudzień i 2018

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Premier ogłasza program "Kolej+"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2cizcb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cizcb
d2cizcb