Prywatne kabiny, fotele według zaleceń NASA. Luksus na pokładach linii Emirates

Linie lotnicze Emirates zaprezentowały nowe, w pełni zamknięte kabiny dla pasażerów pierwszej klasy Boeinga 777-300ER. Luksus to mało powiedziane!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Innowacyjne wnętrza Boeinga 777-300ER robią wrażenie.
Innowacyjne wnętrza Boeinga 777-300ER robią wrażenie. (Youtube.com)
WP

Pierwsze na świecie prywatne apartamenty wyposażone w specjalnie zaprojektowane fotele "zero grawitacji", zaprojektowane przy wykorzystaniu analiz NASA, ustawiają się w pozycji optymalnej do efektywnego odpoczynku astronautów - zmniejsza się nacisk łokci, pleców i szyi pasażera.

WP

32-calowy telewizor z dotykowym ekranem, duża szafa, luksusowy zestaw kosmetyków, "nawilżająca" piżama czy zestaw lornetek. To wszystko znajduje się w nowym samolocie linii lotniczych Emirates. Wnętrza robią wrażenie.

W związku z tym, że kabiny w rzędzie są trzy, dla pasażerów korzystających ze środkowej strefy zaprojektowano specjalne wirtualne okno wyświetlające widok z zewnątrz w czasie rzeczywistym.

WP

Jak czytamy na portalu rt.com, prezes firmy Emirates Airlines, Tim Clark, twierdzi, że ten styl poważnie zmienia pojęcia "prywatności" na pokładach samolotów. Zdradził też, że wnętrza samolotu były inspirowane samochodami Mercedes-Benz.

WP

"Po raz pierwszy produkt naszych linii był tak mocno inspirowany przez inną luksusową markę, ale jest to naturalne dopasowanie, ponieważ zarówno Emirates, jak i Mercedes-Benz mają takie samo niezmienne zaangażowanie w dbałość o szczegóły, bezkompromisową jakość i dążenie do przekraczania granic" - powiedział Clark w oświadczeniu.

Zobacz też: Oto co kryje największy samolot pasażerski na świecie

WP
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP