Trwa ładowanie...
do1gvze

Rajska wyspa do kupienia od zaraz. Kawałek nieba na ziemi

Niewielka wyspa Toberua, znajdująca się na terenie państwa wyspiarskiego Fidżi, została wystawiona na sprzedaż. Leży na wschodnim wybrzeżu nieco większej wyspy, Viti Levu. To kameralne, pełne słońca miejsce zostało niedawno wystawione na sprzedaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawie 90 proc. osób, które odwiedziły hotel na wyspie, oceniły pobyt w nim jako "doskonały"
Prawie 90 proc. osób, które odwiedziły hotel na wyspie, oceniły pobyt w nim jako "doskonały" (Shutterstock.com)
do1gvze

Toberua *jest dosyć znaną wakacyjną wysepką.. Znajduje się na niej hotel butikowy, w którym może przebywać *nie więcej niż 16 gości w jednym czasie. Na wyspie znajdziemy także spa, restaurację, bar oraz pole golfowe, z którego można korzystać tylko podczas odpływu. Hotel oferuje swoim gościom kursy nurkowania, a w tym bardzo interesujące kursy nocnego nurkowania. Prowadzone są także zajęcia z wiedzy o kokosach i palmie kokosowej.

Właściciel wyspy przeprowadził generalny remont hotelu oraz całej znajdującej się na wyspie infrastruktury. Powierzchnia wyspy zajmuje ponad 20 tys. m kw. I można się na nią dostać jedynie drogą wodną. Na wyspę dostaniemy się, lądując na lotnisku w Nausori. Droga zajmuje 45 min. Toberua została wystawiona na sprzedaż za 6,1 mln dolarów, czyli prawie 23 mln zł. Są chętni na tę inwestycję marzeń?

do1gvze

Źródło: rp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Malta - wyspa niezwykła

do1gvze

Podziel się opinią

Share

do1gvze

do1gvze