Trwa ładowanie...
d2cv1o3

Rekrutacja do Emirates. Oferują 10 tys. zł na początek

Linie lotnicze Emirates szukają kandydatów na stewardesy i stewardów. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w pięciu polskich miastach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca w Emirates to marzenie wielu kobiet i mężczyzn
Praca w Emirates to marzenie wielu kobiet i mężczyzn (Shutterstock.com, Fot: Akhenaton Images)
d2cv1o3

Większość stewardes zapytanych o linię lotniczą, dla której najbardziej chciałyby pracować, odpowie bez zastanowienia, że Emirates. Mający siedzibę w Dubaju przewoźnik uznawany jest za świetnego pracodawcę i najbardziej luksusowe linie lotnicze na świecie. Na starcie oferuje nowym pracownikom 10 tys. zł netto.

Teraz praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki, bo w lutym i marcu w Polsce odbędzie się aż pięć spotkań rekrutacyjnych. Kandydaci muszą mieć min. 21 lat i 160 cm wzrostu. Konieczna jest ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz rok doświadczenia w obsłudze klienta. W wymaganiach wymienione jest także pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

d2cv1o3

Praca dotyczy bazy w Dubaju, więc kandydaci muszą być gotowi na przeprowadzkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia zapewnia zakwaterowanie.

Podczas aplikacji online trzeba załączyć cv, zdjęcie oraz odpowiedzieć na kilka pytań.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 12 lutego w Gdańsku, kolejne 14 lutego w Katowicach, a 28 lutego w Warszawie. W marcu odbędą się spotkania w Krakowie i Poznaniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: PKP podsumowuje inwestycje. Dworce, tabor, intermodal i linie

d2cv1o3

Podziel się opinią

Share

d2cv1o3

d2cv1o3