Trwa ładowanie...

Ryanair zamyka bazę na Krecie. Loty z Katowic na grecką wyspę zawieszone

Irlandzka linia lotnicza podjęła decyzję o redukcji lotów krajowych i niektórych międzynarodowych na terenie Grecji. Następstwa tej decyzji uderzają także w polskich pasażerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baza Ryanaira w Chanii na Krecie zostanie natomiast zamknięta
Baza Ryanaira w Chanii na Krecie zostanie natomiast zamknięta (Shutterstock.com)

Ryanair zawiesza połączenia między Atenami a popularnymi wyspami - Kretą i Rodos. Samoloty, które latały na tych trasach zostaną przeniesione do Niemiec.

Przewoźnik będzie kontynuował loty z Aten na Santorini i Mykonos, dwie bardzo modne wyspy, które należą do najchętniej prezentowanych miejsc na Instagramie, a także do Salonik.

Baza w Chanii na Krecie zostanie natomiast zamknięta. Podjęto także decyzję o zawieszeniu czterech międzynarodowych połączeń z największej greckiej wyspy - do Memmingen w Niemczech, Wenecji, Wilna oraz Katowic. Loty na tych trasach odbywają się tylko do 30 maja.

Pasażerowie, którzy zakupili bilety na loty po 30 maja, otrzymali od przewoźnika wiadomość o możliwości zwrotu kosztów lub zmiany rezerwacji.

Slot

Nikolaos Lardis z Ryanaira tłumaczy decyzję m.in. wysokimi opłatami na greckich lotniskach, które sprawiają, że przewoźnikowi opłaca się utrzymywać jedynie międzynarodowe połączenia w sezonie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niedoceniany zakątek Europy

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot