Qaqwqwrqw

Sprawdź, czy pociąg będzie zatłoczony. Nowa funkcja na stronie PKP Intercity

PKP Intercity wprowadziło nową, przydatną funkcjonalność na swojej stronie internetowej. Od teraz podróżni rezerwując bilety przez stronę przewoźnika mogą sprawdzić, czy dany skład będzie zatłoczony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dla ok. 75 proc. podróżnych informacja o tym, jak zatłoczony jest pociąg, ma duże znaczenie w podejmowaniu decyzji o zakupie biletu.
Dla ok. 75 proc. podróżnych informacja o tym, jak zatłoczony jest pociąg, ma duże znaczenie w podejmowaniu decyzji o zakupie biletu. (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

PKP Intercity co jakiś czas wprowadza nowe udogodnienia w internetowym systemie sprzedaży. Po dodaniu w połowie listopada opcji nabywania biletów na przejazdy z przesiadką, teraz przyszedł czas na kolejną funkcję. Jest nią możliwość sprawdzenia przez internet zajętości miejsc w pociągach.

Z przeprowadzonych przez PKP Intercity badań na grupie ponad 830 osób wynika, że dla blisko 75 proc. podróżnych informacja o tym, jak zatłoczony jest pociąg, ma duże znaczenie w podejmowaniu decyzji o zakupie biletu. Dlatego teraz na stronie przewoźnika przy każdym z połączeń widnieje informacja o frekwencji w danym składzie. W lewym dolnym rogu witryny została umieszczona legenda z wyjaśnieniem każdego oznaczenia.

PKP / zrzut ekranu
Podziel się
Qaqwqwrqw

Dzięki nowemu rozwiązaniu, podczas planowania podróży pasażer może sam sprawdzić frekwencję w pociągu i zdecydować się na wybór konkretnego połączenia. Jest ona wyświetlana w czasie podejmowania decyzji o zakupie biletu i aktualizowana na bieżąco w systemie. Z funkcjonalności można skorzystać także przy wyborze przejazdu z przesiadką.

Zobacz też: Pendolino wreszcie się przyda. Przybywa linii, gdzie można jechać szybciej

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw