Trwa ładowanie...
d3e8b5m

Startuje karnawał w Rio. Polka będzie gwiazdą na sambodromie

Bez ogródek przyznaje, że jest uzależniona. Od karnawału w Rio oczywiście. Dziś rozpoczęcie tej wielkiej imprezy. A pojawienie się na słynnym sambodromie Polki - Katarzyny Kashiry Stockiej - zawsze elektryzuje publiczność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do Rio poleciała już miesiąc temu. Na sambodromie zatańczy 21 lutego
Do Rio poleciała już miesiąc temu. Na sambodromie zatańczy 21 lutego (Instagram.com, Fot: Kashira)
d3e8b5m

Miliony turystów z całego świata przez sześć dni będą podziwiać niezwykle pokazy brazylijskiej samby i bawić się do białego rana. Tegoroczny karnawał w Rio de Janeiro potrwa od 21 do 26 lutego. Obecność Polki nikogo już tam nie dziwi. Zdziwiliby się, gdyby się nie pojawiła.

Kashira wygląda i tańczy sambę tak, że w Rio mało kto wierzy jej, że jest Polką. W tym roku na miejsce poleciała już pod koniec stycznia. – To uzależnia – mówiła w rozmowie z WP przed wylotem.

To jej piąty raz na najsłynniejszym karnawale na świecie. W 2016 r. jako pierwsza Polka na pozycji Madrinha de Bateria poprowadziła korowód. Od kilku lat tańczy jako "musa", czyli solistka szkoły. W tym roku będzie tak samo. - Każdą szkołę reprezentuje kilka tysięcy osób i w takiej grupie jest zazwyczaj od kilku do 10 solistek - tłumaczy Kasia.

d3e8b5m

Z Kashirą w tym roku pojechała grupa z Polski, która też będzie brała udział w paradzie. - Działam, by trochę więcej Polaków wciągać w to, co kocham - mówi.

Kashira zatańczy na sambodromie pierwszego dnia karnawału w zielonym stroju. - Już nie mogę się doczekać - powiedziała nam dzień przed wydarzeniem. - Całe przejście potrwa trochę ponad godzinę.

Życzymy jej połamania obcasów, ale oczywiście z przymrużeniem oka, bo te, na których zatańczy są naprawdę wysokie.

d3e8b5m

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Polka poprowadzi korowód w Rio

d3e8b5m

Podziel się opinią

Share

d3e8b5m

d3e8b5m