Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Staż na Wyspach Zielonego Przylądka. Zaopiekujesz się żółwiami

Każdy, kto ma wolne w wakacje i marzy, by spędzić je w wyjątkowym miejscu, powinien zwrócić uwagę na Project Biodiversity. Poszukiwani są wolontariusze, którzy wyjadą na staż na Wyspy Zielonego Przylądka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W projekcie co roku biorą wolontariusze z całego świata
W projekcie co roku biorą wolontariusze z całego świata (projectbiodiversity.org)

Project Biodiversity oferuje staż przy projekcie ochrony żółwi morskich. Szukają osób w wieku powyżej 20 lat, skrupulatnych, zmotywowanych i z dobrą kondycją fizyczną. Doświadczenie w pracy z wolontariuszami będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Stażyści będą tropić i identyfikować żółwie, zbierać informacje na ich temat, a także je oznaczać. Ponadto zagrożone osobniki będą przenoszone do gniazd. "To propozycja idealna dla osób, które planują rozwijać się w dziedzinie biologii, ochrony przyrody lub pokrewnych. I są zainteresowane zdobyciem praktycznego doświadczenia w terenie" - czytamy na stronie organizatora.

Organizacja zapewnia uczestnikom stażu zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie dni pracy oraz stypendium w wysokości 100 euro miesięcznie.

Zgłoszenia można wysyłać do końca lutego przez stronę internetową www.projectbiodiversity.org/join-our-team

Republika Zielonego Przylądka to państwo wyspiarskie na Oceanie Atlantyckim, położone ponad 450 km na zachód od zachodnich wybrzeży Afryki, geograficznie tożsame z Wyspami Zielonego Przylądka.

Slot

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Największy park wodny w Polsce

Podziel się opinią

Share
Slot