Trwa ładowanie...
d1yam48

Steward zatańczył do piosenki Britney Spears. Pasażerowie samolotu byli zachwyceni

Byli już śpiewający, grający i recytujący stewardzi. Przyszedł czas na tancerza. Pracownik linii Ryanair postanowił umilić lot pasażerom na trasie z Girony do Bournemouth i zatańczył do piosenki Britney Spears. Cóż za kocie ruchy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed wejściem na pokład nikt nie spodziewał się, że będzie tak wesoło
Przed wejściem na pokład nikt nie spodziewał się, że będzie tak wesoło (flickr.com)
d1yam48

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii Ryanair, który leciał z hiszpańskiej Girony do Bournemouth w Anglii. Steward o imieniu Paolo postanowił rozruszać pasażerów i zaczął tańczyć do piosenki "Toxic" autorstwa Britney Spears. Wybór na pewno nie był przypadkowy, bo przypomnijmy, że oryginalny klip do tego utworu nagrywany był właśnie w samolocie.

W trakcie radosnego tańca zdjął marynarkę, kręcił biodrami i żywiołowo ruszał rękami. wszystko w rytmie godnym najlepszego tancerza. Niektórzy pasażerowie mieli zdziwione miny, byli też tacy, którzy zdawali się nic nie zauważyć, ale większość wydawała się zadowolona. Na filmie słychać piski i brawa. Sporo pasażerów też nagrywało zdarzenie.

d1yam48

Wygłupy Paolo chyba spodobały się też jego koledze, bo na wideo widać, jak leży w przejściu i uwiecznia całe show.

W ubiegłym roku w sieci można było podziwiać jak pracownik linii AirAsia tańczy na pokładzie do tego samego utworu. Jednak wideo zostało na grane w pustym samolocie.

Widzieliście podobne sytuacje? Dajcie nam znać przez dziejesie.wp.pl

d1yam48

Zobacz też: Podwodny pokój hotelowy u wybrzeży Zanzibaru

d1yam48

Podziel się opinią

Share

d1yam48

d1yam48