Trwa ładowanie...
d3ajc64

To się nazywa luksus! Ten wycieczkowiec będzie miał „latającą restaurację”

Już w przyszłym roku zwodowany zostanie naprawdę luksusowy wycieczkowiec z niewiarygodną, przesuwającą się między pokładami restauracją. Zajrzyj z nami do środka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To się nazywa luksus! Ten wycieczkowiec będzie miał „latającą restaurację”
(celebritycruises.co.uk, Fot: Celebrity Edge)
d3ajc64

Witamy na pokładzie wycieczkowca Celebrity Edge! Czeka tu na was prawdziwe cacko – restauracja „Magic Carpet”, – czyli latający dywan we współczesnym wydaniu. Konstrukcja o wielkości kortu tenisowego, która swobodnie szybuje pomiędzy poszczególnymi pokładami, wzbudzając powszechne zachwyty. Na razie tylko w planach i na wizualizacjach, ale i tak robi olbrzymie wrażenie.

celebritycruises.co.uk

Na każdym z pokładów na gości będą czekać inne atrakcje, a im wyżej, tym będą one bardziej spektakularne. Przykładowo – na pokładzie 14. restauracja ma niejako rozszerzać przestrzeń basenu na świeżym powietrzu. A na najwyższym pokładzie 16. „obiad na krawędzi”, z oszałamiającym widokiem na otwarty ocean zjeść będzie mogło jednocześnie 90 osób.

celebritycruises.co.uk

Poza tym podróżni mogą spodziewać się wielu innych luksusów. Jednym z nich są stworzone przez „królową projektowania wnętrz”, Kelly Hoppen, wyszukane apartamenty. Kolejnym – imponujący ogród na dachu, o który ma zadbać rezydujący na statku ogrodnik. Wcale nie ostatnim – prywatni kamerdynerzy, którzy zadbają o komfort gości.

celebritycruises.co.uk

Celebrity Edge, który ma pływać pod banderą Celebrity Cruises – operatora luksusowych statków rejsowych – będzie mieć port macierzysty w Fort Lauderdale na Florydzie. Pierwszy rejs planowany jest na 16 grudnia 2018 r.

d3ajc64

Podziel się opinią

Share

d3ajc64

d3ajc64