Trwa ładowanie...

Wakacje 2020. Biura podróży dają możliwość zmiany rezerwacji

Wielkimi krokami nadchodzą wakacje, a wraz z nimi rozterki związane z planami wyjazdowymi. Biura podróży przygotowały specjalne oferty dla osób, które wykupiły już wycieczki na tegoroczny sezon.
Share
Klienci biur podróży mogą liczyć na ciekawe oferty
Klienci biur podróży mogą liczyć na ciekawe ofertyŹródło: Getty Images
d1s84d9

Pandemia koronawirusa skutecznie utrudnia nam wakacyjne plany. Możliwości wyjazdowe stały się znacznie ograniczone i nie wiadomo również, czy zagraniczne wycieczki będą w tym roku w ogóle możliwe. Touroperatorzy postanowili zaproponować swoim klientom nowe rozwiązania.

Wakacje 2020 - różne możliwości cenowe

- Obecnie istnieje szereg możliwości, jakie dają touroperatorzy. Klienci mogą na przykład skorzystać z bonów o wartości wpłaconych już na daną rezerwację środków. Jeśli ktoś zapłacił już zaliczkę, to może ją przenieść na taki bon do wykorzystania przez rok od daty pierwotnego wyjazdu – mówi w rozmowie z "Eską" Sara Smykał, związana z biurem podróży Odkrywca.

d1s84d9

Do bonów dodawane są również zniżki w wysokości 5 do 10 proc. Innym rozwiązaniem może być również bezkosztowa zmiana terminu wyjazdu, z zachowaniem pierwotnej ceny lub otrzymanie zniżki na następną rezerwację. Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z biurem podróży, w którym dokonywana była rezerwacja wycieczek.

Bony turystyczne 1000+

W tym roku, w ramach wsparcia dla krajowej branży turystycznej, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiedziała wprowadzenie "Bonów turystycznych 1000+". Można zatem, zamiast wybrać się na zagraniczne wakacje, wesprzeć polskich przedsiębiorców. Z bonów będą mogli skorzystać pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę i niezarabiający więcej niż przeciętne wynagrodzenie (5200 zł brutto w 2020 r.)

d1s84d9

Źródło: Eska.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Polacy przyparci do muru. Restauracje i podmioty z branży hotelarskiej już ogłaszają upadłość

d1s84d9

Podziel się opinią

Share
d1s84d9
d1s84d9