Trwa ładowanie...
d4dv0yb

Wakacje 2020. Wizz Air wznawia kolejne połączenia z Polski

Od 1 lipca lista państw, do których linie lotnicze mogą wykonywać rejsy z i do Polski powiększyła się. Wizz Air od razu poinformował o tym, że dodają kolejne połączenia do siatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samoloty Wizz Air wróciły już na europejskie niebo
Samoloty Wizz Air wróciły już na europejskie niebo (NurPhoto via Getty Images, Fot: NurPhoto)
d4dv0yb

Obecnie w siatce połączeń linii Wizz Air z Polski dostępne są połączenia do najbardziej popularnych krajów jak m.in.: Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Gruzja, Islandia, Ukraina, Włochy, Norwegia, Wielka Brytania czy Hiszpania.

Kilka dni temu linia ogłosiła też dwie nowe trasy z Gdańska i Katowic do Mýkonos w Grecji. Nowe połączenia zostaną uruchomione 4 sierpnia.

Na liście kierunków brakuje wciąż dwóch popularnych krajów, ale powód jest ważny. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, przynajmniej do 14 lipca br. z i do Polski nie będzie można realizować połączeń do Portugalii i Szwecji.

d4dv0yb

- Cieszymy się, że przywróciliśmy działalność z Polski i tym samym możemy zapewnić właściwą obsługę naszym pasażerom. Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi długo wyczekiwane podróże - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Lot samolotem - zasady i obostrzenia

Przypominamy, że na pokładach samolotów należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce - jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek.

d4dv0yb

Jak czytamy w komunikacie prasowym, samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także - przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy. Załoga rozdaje pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład; magazyny pokładowe zostały usunięte z kieszeni foteli.

- Naszym głównym celem jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i załogi. Wdrożyliśmy szereg procedur i środków ochronnych, aby zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne naszym pasażerom i załodze - dodaje Paulina Gosk.

Źródło: Wizz Air

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Ruszyły loty międzynarodowe z Polski. Byliśmy na lotnisku w Gdańsku

d4dv0yb

Podziel się opinią

Share

d4dv0yb

d4dv0yb