Trwa ładowanie...

Wakacje 2020. Wizz Air wznawia kolejne połączenia z Polski

Od 1 lipca lista państw, do których linie lotnicze mogą wykonywać rejsy z i do Polski powiększyła się. Wizz Air od razu poinformował o tym, że dodają kolejne połączenia do siatki.

Share
Samoloty Wizz Air wróciły już na europejskie niebo
Samoloty Wizz Air wróciły już na europejskie nieboŹródło: NurPhoto via Getty Images, Fot: NurPhoto
dkuignr

Obecnie w siatce połączeń linii Wizz Air z Polski dostępne są połączenia do najbardziej popularnych krajów jak m.in.: Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Gruzja, Islandia, Ukraina, Włochy, Norwegia, Wielka Brytania czy Hiszpania.

Kilka dni temu linia ogłosiła też dwie nowe trasy z Gdańska i Katowic do Mýkonos w Grecji. Nowe połączenia zostaną uruchomione 4 sierpnia.

dkuignr

Na liście kierunków brakuje wciąż dwóch popularnych krajów, ale powód jest ważny. Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, przynajmniej do 14 lipca br. z i do Polski nie będzie można realizować połączeń do Portugalii i Szwecji.

- Cieszymy się, że przywróciliśmy działalność z Polski i tym samym możemy zapewnić właściwą obsługę naszym pasażerom. Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi długo wyczekiwane podróże - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Lot samolotem - zasady i obostrzenia

Przypominamy, że na pokładach samolotów należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce - jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek.

dkuignr

Jak czytamy w komunikacie prasowym, samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także - przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy. Załoga rozdaje pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład; magazyny pokładowe zostały usunięte z kieszeni foteli.

- Naszym głównym celem jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i załogi. Wdrożyliśmy szereg procedur i środków ochronnych, aby zapewnić jak najlepsze warunki sanitarne naszym pasażerom i załodze - dodaje Paulina Gosk.

Źródło: Wizz Air

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Ruszyły loty międzynarodowe z Polski. Byliśmy na lotnisku w Gdańsku

dkuignr

Podziel się opinią

Share
dkuignr
dkuignr