Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Wakacje z dziećmi - fajne pomysły na ciekawe pobyty

Znane kurorty przyciągają nie tylko rodziny z dziećmi, ale również handlarzy…przejście deptakiem bez kupienia pociechom czegokolwiek jest wręcz niemożliwe. Gofry, lody, balony, bransoletki, czapeczki, gry, zabawki…i pewnie jeszcze można by tak długo wymieniać. To nie tylko drenuje nasz portfel, ale także szarga nerwy… Czy zatem jest w ogóle możliwy wypoczynek, będąc na urlopie z dziećmi? Wszystko zależy od właściwego zaplanowania i wybrania takiego miejsca, które oferują dzieciom moc atrakcji i zapewnia im opiekę, aby rodzice faktycznie mogli odpocząć.

 Cukrownia Żnin Cukrownia ŻninŹródło: materiały partnera
d37e7yn
d37e7yn

Nasz kraj ma bardzo wiele ciekawych i unikalnych miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić z dziećmi. I nie muszą to być góry czy mazury. Wybierając miejsce na urlop z dzieckiem, warto wybrać się w te miejsca, gdzie nie ma ani straganów, ani tłumów, ale jest za to przyroda i zapewnione atrakcje.

Przyroda, przyroda i jeszcze raz przyroda…

Niewątpliwie takim miejscem jest Zamek w Janowie Podlaskim, gdzie można rozkoszować się ciszą, spokojem i wyjątkowymi krajobrazami Nadbużańskiej przyrody. Tu czas płynie wolniej, można zaplanować z dziećmi i wycieczkę rowerową (hotel posiada własne rowery, foteliki i kaski) i spotkanie ze zwierzętami z zamkowego ZOO. Na najmłodszych czekają koniki polskie, kozy, czy owce peruwiańskie. Dużą atrakcją jest sam zamek, gdzie podziemnym tunelem można dojść do uwielbianej przez najmłodszych strefy basenów. Znajduje się tu także sala zabaw, gdzie dzieci korzystają z zabaw, gier, zjeżdżalni czy mini ścianki wspinaczkowej. Otaczająca przyroda, staw z molo na świeżym powietrzu i plaża, wszystko to sprawia, że urlop z dzieckiem jest przyjemnością.

Źródło: materiały partnera
Zamek Janów Podlaski

Mali odkrywcy na tropie…

Podczas urlopu z dziećmi bardzo ważne jest, aby nasze pociechy się nie nudziły. To nie jest moment, aby spędzać czas w pokoju hotelowym i oglądać telewizję lub grać na komputerze. Szczególnie gdy wybieramy się w miejsca z dala od tłumu i wielkich kurortów, ale z pomysłem na wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Wakacyjna przygoda czeka na najmłodszych w Pałacu i Folwarku w Łochowie. Z mapą w dłoni i z uśmiechem na twarzy odkrywać będą "zagadkę Doliny Liwca". Łochów to jest ogromny, zielony teren pełen atrakcji dla dzieci. Jest i sala zabaw dla dzieci "Małpi gaj" ze zjeżdżalniami, piłeczkami i torem przeszkód, mini ZOO, rowery ze specjalnymi siodełkami i kaskami dla maluchów, a także kajaki. Wieczorna zabawa w basenie zapewnia szybki i głęboki sen najmłodszym.

Źródło: materiały partnera
Pałac i Folwark w Łochowie

Bez lukru proszę…

Jest takie miejsce na ziemi, gdzie zapominamy, że jesteśmy na urlopie z dzieckiem, a zaczynamy wspólnie się bawić, jak dzieci…

d37e7yn

Cukrownia Żnin to właściwie miasto w mieście, która znajduje się w samym sercu Pałuk - krainie 130 jezior. Dzieci mają tu dosłownie raj. Na najmłodszych czeka brodzik ze zjeżdżalnią, fontanną w kształcie grzybka, wiadrami bosmana i armatką wodną oraz 60-metrowa zjeżdżalnia ze świetlnymi efektami specjalnymi. Hotel organizuje zajęcia z animatorem dla dzieci, warsztaty kulinarne, seanse filmowe i zabawę dla najmłodszych "Poszukiwanie pieczątek". To nie koniec atrakcji. Cukrownia ma dostęp także do jeziora, z wodnymi atrakcjami i piaszczystą plażą, zewnętrzny plac zabaw oraz miejsce na ognisko. Najmłodsi będą także zachwyceni lokalnymi atrakcjami. Czeka na nich kolejka wąskotorowa, Rodzinny Park Rozrywki Zaurolandia i Miasteczko Western Silverado City. Bez słodzenia i bez cukru…tu dzieci nie będą się nudzić.

Źródło: materiały partnera
Cukrownia Żnin

Jak u babci, na wsi…

Pamiętacie, jak spędziliście kiedyś wakacje na wsi i jak niewiele było wówczas nam potrzebne do szczęścia. Bez telewizora, bez gier komputerowych, ale cały czas na zewnątrz. Beztroskie wakacje znów można przeżyć…rozmowy przy ognisku pod gwiaździstym niebem, regionalne potrawy, długie rowerowe wycieczki, gry i zabawy na świeżym powietrzu i "lokalne" zwierzęta…pasące się kozy, krowy czy konie są dla dzieci nie lada atrakcją. Takie niecodzienne wakacje, z dala od cywilizacji, w pięknych zakątkach Polski proponuje Arche Siedlisko. Są to hotele rozproszone, czyli ecoboxy przerobione z kontenerów morskich, z dwiema sypialniami, łazienką, kuchnią, mini salonem, ogrzewaniem i klimatyzacją. Ulokowane są w miejscach mało znanych, z dala od tych z pierwszych stron gazet, ale wśród natury, na zapomnianych wsiach. Tu docenimy możliwość spędzenia wakacji razem z dziećmi, tanio i bez stresów.

Źródło: materiały partnera
Arche Siedlisko
Artykuł sponsorowany
d37e7yn
d37e7yn