Trwa ładowanie...
d1840ct

Walizka R2-D2 - oryginalny gadżet na lotnisko

Po świecie chodzą miliony miłośników Gwiezdnych Wojen i to dla nich produkuje się najciekawsze gadżety filmowe. Ta walizka jest tego doskonałym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Walizka R2-D2 - oryginalny gadżet na lotnisko
(stuff/materiały prasowe)
d1840ct

Zapomnij o przypinaniu zawieszki z imieniem do swojej czarnej, niczym niewyróżniającej się walizki. Mamy XIX wiek i wiemy, że nie trzeba stosować tak prymitywnych identyfikatorów, by znaleźć swoją walizkę na lotnisku.

Jeżeli chcesz odnaleźć swój bagaż bez żadnych problemów, musisz wyposażyć się w coś naprawdę niezwykłego. Co powiesz na walizkę, która przypomina poczciwego R2-D2? Gadżet zaprojektował Salvado Bachiller, jednak nie otrzymał licencji od Lucasa na używanie nazwy droida, dlatego tę walizkę nazwano Robot Trolley. Nam to nie przeszkadza, my i tak wiemy, który robot został na niej przedstawiony.

Jeśli chciałbyś powiększyć swoją kolekcję gwiezdno-wojennych zabawek, przy okazji wyposażając się w pojemną walizkę, nie czekaj dłużej, tylko składaj zamówienie. Robot Trolley kupisz na witrynie salvadorbachiller.com, za walizkę zapłacisz 76€. Tylko pamiętaj – kiedy dojdzie do ciebie przesyłka, nie zapomnij zamówić wycieczki na Hoth. Z takim sprzętem zrobisz fenomenalne wrażenie na mieszkańcach lodowej planety.

Czytaj w TechTrendy.pl: Muzyczna rewolucja z Apple

d1840ct

Podziel się opinią

Share
d1840ct
d1840ct