Trwa ładowanie...

Weź udział w ogólnopolskiej akcji "Weekend za pół ceny"!

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców, organizacje i inne instytucje związane z obsługą turystów do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". POT na zgłoszenia czeka do 3 września.

Weź udział w ogólnopolskiej akcji "Weekend za pół ceny"!Źródło: PAP, fot: Marek Zakrzewski
d3kb6t3
d3kb6t3

Kampania, której najbliższy promocyjny weekend odbędzie się 6-8 października 2017 r., ma zachęcić Polaków do korzystania z oferty turystycznej poza sezonem letnim i zimowym.

W wiosennej edycji w akcji wzięło udział ponad 460 przedsiębiorców. Ponad 60 proc. spośród nich oceniła natężenie ruchu w weekend objęty akcją, jako wyższy, aniżeli w inne weekendowe dni marca. Z kolei liczba klientów, była niekiedy wyższa kilkukrotnie. Miło to oczywiście wpływ na dobry utarg. POT chwali się, że ponad 80 proc. przedsiębiorców widzi spore korzyści z wzięcia udziału w akcji.

Dużą wartością ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest stopniowe przełamywanie stereotypowo myślenia na temat konkurencji pomiędzy firmami na rynku usług turystycznych. Występując wspólnie mogą zyskać więcej, aniżeli indywidualnie rywalizując o klientów. Większość przedsiębiorców mówi wprost, że widzi wymierną korzyść łączenia swojej oferty z innymi, należącymi do konkurencji. Dzięki temu można stworzyć pakiety zawierające uzupełniające się produkty turystyczne.

Zobacz też: Jakie ryby warto jeść nad polskim morzem?

Źródło: PAP

d3kb6t3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kb6t3