Trwa ładowanie...
d3on43p

Wizz Air likwiduje połączenia z Polski. Zmiany już od października

Z powodu małego zainteresowania niektórymi kierunkami Wizz Air ogłosił całkowitą likwidację lub zawieszenie części połączeń na sezon zimowy. Nie polecimy m.in. z Warszawy do Bristolu czy z Olsztyna do Oslo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wizz Air usuwa kierunki z siatki połączeń ze względu na brak zainteresowania
Wizz Air usuwa kierunki z siatki połączeń ze względu na brak zainteresowania (Shutterstock.com)
d3on43p

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ogłosił na na Facebooku, że węgierski przewoźnik zawiesza loty na jednym z i tak niewielu kierunków obsługiwanych przez to lotnisko. "Linie Lotnicze Wizzair zdecydowały o odwołaniu lotów na trasie Oslo Torp - Olsztyn-Mazury - Oslo Torp od sezonu zimowego (tj. 8.11.2017), przy jednoczesnym zachowaniu rejsów w okresie Bożego Narodzenia. Powodem odwołania jest małe zainteresowanie pasażerów tym kierunkiem lotów" - czytamy w komunikacie lotniska.

Ale to nie wszystkie zmiany. 28 października po raz ostatni Wizz Air poleci z Katowic do Belfastu, a kilka dni później przestanie latać także do Maastricht Aachen oraz Paryża Beauvais. Od listopada br. nie polecimy też z Warszawy do Bristolu, ani z Gdańska do Charleroi. Także w tych przypadkach przewoźnik tłumaczy się brakiem rentowności połączeń

Część tras z siatki Wizz Aira zostanie zawieszonych tylko na okres zimowy. W przypadku Polski dotyczy to tylko połączenia Katowice - Kutaisi, które nie będzie obsługiwanie od 27 października br. do 26 marca 2018 r. Później wróci do siatki połączeń.

d3on43p

Zobacz też: Kulisy problemów Ryanaira.

d3on43p

Podziel się opinią

Share
d3on43p
d3on43p