Trwa ładowanie...

Wizz Air rozpoczął loty z Polski na greckie wyspy

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, 21 czerwca zainaugurowała połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Grecji.
Share
Wizz Air rozpoczął loty z Polski na greckie wyspy
Źródło: Panos - Fotolia.com
d16bbvs

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, 21 czerwca zainaugurowała połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Grecji.

Loty na trasach do *Heraklionu *i *Korfu *będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty, a bilety na nie rezerwować można na stronie www.wizzair.com już od 119 złotych (Heraklion) oraz od 199 złotych (Korfu). Przewoźnik ma nadzieję, że uruchomione połączenia ułatwią podróżowanie między Polską i Grecją oraz zwiększą dynamikę ruchu turystycznego zarówno na greckie wyspy jak i do polskiej stolicy.

Loty inauguracyjne do *Grecji *odbyły się 21 czerwca 2014 roku z Lotniska Chopina w Warszawie. Samolot Wizz Air do Herklionu wyleciał z Warszawy ze 147 pasażerami na pokładzie, natomiast w locie do Korfu uczestniczyło 162 podróżnych.

d16bbvs

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: Z wielką radością inaugurujemy nowe połączenia w Warszawy na greckie wybrzeże, do Korfu i Heraklionu. Otwierając nowe kierunki, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnych miejsc letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu tych tras, przyczynimy się spełnienia marzeń podróżnych o idealnych wakacjach. Piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazy Korfu i Krety czekają, więc warto już teraz zarezerwować bilety na wizzair.com!

d16bbvs

Podziel się opinią

Share
d16bbvs
d16bbvs