Trwa ładowanie...
d2kih8f

Wzięli ślub 122 metry nad ziemią. Zdjęcia zapierają dech w piersiach

Zrobienie wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć ślubnych nie jest łatwe. Wydawać by się mogło, że fotografowie wymyślili już wszystko, co można było wymyślić. Jednak tym razem nas zaskoczyli. Zdjęcia z ceremonii zaślubin Kimberly i Ryana są tak niesamowite, że nie można przestać na nie patrzeć.
Share
Kimberly i Ryan wzięli ślub nw malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie Utah
Kimberly i Ryan wzięli ślub nw malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie UtahŹródło: Instagram.com, Fot: The Hearnes
d2kih8f

Ślub pary zdecydowanie nie należał do klasycznych i typowych. Kimberly i Ryan pobrali się na sieci rozwieszonej 122 metry nad ziemią. Wszystko w malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie Utah.

Zakochani właśnie tam się poznali. Tam też Ryan się oświadczył. Dlatego narzeczeni nie wyobrażali sobie, by powiedzieć "tak" w innym miejscu. Ceremonię obserwowali zaproszeni goście, którzy podziwiali parę z otaczających kanion skał.

Cudowny moment uwieczniła para fotografów działająca pod nazwą The Hearnes. Obrazami ze ślubu na wysokościach podzielili się na swoim koncie na Instagramie, które obserwuje już ponad 26 tys. osób.

My jesteśmy absolutnie zachwyceni efektami pracy fotografów, jak i samymi zaślubinami. Chociaż dla osób z lękiem wysokości mogłoby to być prawdziwe wyzwanie.

d2kih8f

Zobacz też: Zorganizowali ślub w tydzień, aby mogła na nim być umierająca mama

d2kih8f

Podziel się opinią

Share
d2kih8f
d2kih8f