Trwa ładowanie...
d3g6o14

Zapoluj na zorzę polarną za kołem podbiegunowym. Super okazja - w obie strony polecisz za 85 zł!

"Wrota do Arktyki", "Paryż Północy", "miejsce, gdzie Donald Trump hoduje swoje włosy". Jak zwał, tak zwał, pewne jest jedno. Tromso to jedno z najlepszych miejsc na świecie do podziwiania zorzy polarnej. Teraz możesz tam dotrzeć dosłownie za grosze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tromso jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do oglądania zorzy polarnej
Tromso jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do oglądania zorzy polarnej (Shutterstock.com, Fot: V.Below)
d3g6o14

Norweskie Tromso jest jednym z najbardziej wysuniętych na północ miast na świecie. To właśnie tu, nad morzem, w otoczeniu wysokich, surowych gór, jest najłatwiej ujrzeć na własne oczy zorzę polarną. Sprzyjający czas na "pościg" za "północnymi światłami" trwa od wrzenia do kwietnia i to wtedy najlepiej ruszyć na "polowanie".

Shutterstock.com

Jeszcze do niedawna dotarcie do Tromso nie było ani łatwe, ani tanie. Na szczęście zmieniło się to 16 grudnia br. dzięki liniom Wizz Air. Loty z Gdańska do Tromso odbywają się dwa razy w tygodniu, a bilety można znaleźć naprawdę tanio. Zwłaszcza, jeśli jesteśmy członkami Wizz Discount Club i zdecydujemy się na bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.
Na przełomie marca i kwietnia 2018 r. możemy polecieć tam i z powrotem za jedyne 85 zł. Zobaczcie najlepsze możliwości:

Wizzair.com

Będąc na miejscu, nie zapomnijcie odwiedzić "farmy żółtych włosów Donalda Trumpa", o której pisaliśmy przed kilkunastoma miesiącami. Nniepowtarzalna okazja! Pamietajcie też, że w okolicach Tromso znajdziecie naprawdę spektakularne krajobrazy. A samo miasteczko rówież oferuje wiele atrakcji, na czele z licznymi pubami.

Shutterstock.com

Zobacz też: Spektakularna zorza polarna

d3g6o14

Podziel się opinią

Share

d3g6o14

d3g6o14