Trwa ładowanie...
d1935rw

Zimowy wypoczynek dla całych rodzin

W Południowym Tyrolu można skorzystać ze specjalnych ofert rodzinnych obowiązujących w Dolomiti Superski, największej sieci wyciągów i tras narciarskich świata o łącznej długości 1200 km w 12 różnych ośrodkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zimowy wypoczynek dla całych rodzin
(Fot: Jupiterimages)
d1935rw

Do dyspozycji gości jest żłobek, w którym wykwalifikowany personel dba o to, by dzieci się nie nudziły, podczas gdy rodzice mogą się relaksować. Na maluchów czekają place zabaw, pokoje gier, mini zoo oraz bogaty program zajęć na świeżym powietrzu oraz w obiektach. Co wieczór rodzice i dzieci mogą wspólnie brać udział w ciekawych animacjach. Ośrodki położone bez-pośrednio przy stokach, a dzieci, które dopiero doskonalą naukę jazdy na nartach, mogą korzystać ze specjalnych taśmociągów. Moc atrakcji gwaran-tują także fun parki położone w bliskiej odległości od hoteli.

*Dzieci jeżdżą za darmo: *
Na obszarze Dolomiti Superski w całym sezonie 2009/10 obowiązuje specjalny program dla dzieci poniżej 8 roku życia. Kupując ski pass w tym regionie dla osoby dorosłej, dostaniemy drugi taki sam dla dziecka gratis, a dzieci w wieku 8-16 lat uzyskają 30% zniżkę na jednodniowy karnet narciarski lub na karnet długoterminowy, ważny przez 28 dni.

*Nowa promocja DOLOMITI SUPERKIDS: *
W terminie od 20 marca do 11 lub 19 kwietnia 2010 (zależy od ośrodka) obowiązuje promocja, na podstawie której wyżywienie, zakwaterowanie i karnet narciarski są darmowe dla dzieci do lat 8 (urodzonych po 28 listopada 2001). Dla dzieci do lat 12 przewidziano 50% zniżkę. Z oferty mogą skorzystać rodziny z maksymalnie dwojgiem dzieci, wykupując pobyt na co najmniej 7 dni. Dzieci muszą być przy tym zakwaterowane w tym samym pokoju co rodzice. Oferta jest ważna na całym obszarze Dolomiti Superski, vouchery na karnety narciarskie do odbioru bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.

Zajęcia specjalne dla dzieci:
Atrakcją dla najmłodszych jest tor saneczkowy Rotwand w dolinie Alta Pu-steria/Hochpustertal położonej w samym środku Dolomitów wpisanych na Liście Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Tutaj na dzieci czekają gigantyczne zwierzęta ze śniegu, 4-metrowe bałwany oraz śnieżny zamek.

Trasa narciarska dla dzieci w ośrodku Carezza/Karersee
W każdy wtorek instruktorzy narciarstwa zabierają dzieci na wyprawę śladami króla Laurina. Baśniowa wycieczka przeznaczona jest dla dzieci między 5 a 14 rokiem życia. Dzieci wjeżdżają kolejką linową Hubertus, słuchając przy tym historię i legend regionu, a następnie zjeżdżają trasą biegnącą przez alpejskie łąki i lasy.

d1935rw

Podziel się opinią

Share

d1935rw

d1935rw