Trwa ładowanie...

Zostań postacią z bajki. Disneyland w Paryżu poszukuje m.in. księżniczek i książąt

Jeden z największych i najpopularniejszych parków rozrywki na świecie rozpoczął właśnie rekrutację w kliku europejskich miastach. Choć lista wymagań wobec kandydatów jest spora, to pracodawca nie oczekuje doświadczenia w branży.

Share
Zostań postacią z bajki. Disneyland w Paryżu poszukuje m.in. księżniczek i książąt
Źródło: Instagram.com, Fot: disneylandparis
d48qfpw

Osoby starające się o pracę w Disneylandzie muszą mieć ukończone 18 i lat i posługiwać się sprawnie językiem angielskim bądź francuskim. Najmilej widziane będą "osoby entuzjastyczne, z ogromnym pokładami energii, które z radością wcielą się w rolę postaci Disneya lub Marvela.

Najbliższe castingi odbędą się w takich krajach jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Francja. 15 stycznia będzie szansa na to, by zaprezentować się w Paryżu, 25 stycznia w Liverpoolu, 26 stycznia w Leeds, 28 i 29 stycznia w Londynie, 9 lutego w Rzymie i 29 lutego w Madrycie.

Szczegóły castingu dostępne są na oficjalnej stronie Disneylandu. Swoich sił może spróbować każdy, kto będzie mógł podjąć później legalną pracę we Francji. Kontrakty z pracownikami podpisywane są na minimum 4 miesiące, w ciągu 6 miesięcy od momentu przejścia ostatniego etapu rekrutacji.

Bajkowa i kolorowa praca w Disneylandu nie należy do najłatwiejszych. Pracownicy parku przechodzą szczegółowe szkolenie i są zobowiązani przestrzegać restrykcyjnych zasad. W trakcie pracy muszą pozostawać anonimowi. Muszą także wiedzieć, jak zachować się w niestandardowych sytuacjach.

d48qfpw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dzieje się w Polsce: Energylandia

d48qfpw

Podziel się opinią

Share
d48qfpw
d48qfpw