Trwa ładowanie...
jacht
20-12-2011 14:30

60 Sunreef Power – nowy jacht motorowy

Jacht motorowy 60 Sunreef Power jest drugim modelem z gamy Sunreef Power, przeznaczonym do realizacji. Szerokość jachtu będzie wynosić jedynie 8,5 metra, co umożliwi mu dokowanie w zatłoczonych marinach na morzu Śródziemnym.

60 Sunreef Power – nowy jacht motorowyŹródło: geektoys.pl
drcjzq4
drcjzq4

Jacht motorowy 60 Sunreef Power jest drugim modelem z gamy Sunreef Power, przeznaczonym do realizacji. Szerokość jachtu będzie wynosić jedynie 8,5 metra, co umożliwi mu dokowanie w zatłoczonych marinach na morzu Śródziemnym.

Katamaran motorowy to alternatywa dla tradycyjnego jachtu motorowego dzięki niższemu zużyciu paliwa, dużej i wygodnej przestrzeni życiowej, intymności dla właściciela i gości, wykończeniu wnętrz na miarę oraz stabilności.

Pierwsza jednostka 60 Sunreef Power zamówiona została przez klienta z Francji. Rozmieszczenie wnętrz wykonane będzie w wersji semi-owner, co oznacza, że w przedniej części nadbudówki będą się mieścić dwie kabiny dla gości. Lewy kadłub posiada dwie podwójne kabiny podczas gdy w prawym mieści się jedna kabina z łożem małżeńskim, a druga z łóżkiem piętrowym dla załogi. Wszystkie kabiny posiadają prywatne łazienki oraz liczne schowki i pełnowymiarowe szafy. Główny pokład zawiera kuchnię i jadalnię, a na półpiętrze mezzaninie mieści się wewnętrzna sterówka i wygodna strefa lounge. Pokład ten prowadzi do kabin ulokowanych na przedzie oraz na flybridge. Przestrzenny pokład słoneczny jest wspaniałym miejscem do częstego przebywania i cieszenia się piękną pogodą. Posiada zewnętrzną sterówkę, bar, stół jadalny z kanapami oraz potężne materace do opalania. Na tym pokładzie jest również miejsce na Jacuzzi jeśli klient zdecyduje się na tę opcję.

drcjzq4

Forma do infuzji kompozytowej jest już ukończona. Formy kadłubów oraz łącznika (pokład) zbudowane zostały w stoczni Sunreef Yachts, podczas gdy nadbudówka i flybridge zostały wykonane przez komputerowo sterowaną maszynę do wycinania form, CNC, w holenderskiej firmie Nedcam. W chwili obecnej, kadłuby i pokład zostały już poddane infuzji próżniowej kompozytem złożonym z włókna szklanego, rdzenia z drewna balsa i żywicy winylestrowej. Kolejnym krokiem będzie wstawienie grodzi oraz infuzja flybridge przewidziana na połowę grudnia.

Pierwsza jednostka tego modelu zostanie zwodowana pod koniec maja 2012.

Cechy jachtu:

Materiał konstrukcyjny: Zaawansowany kompozyt

Zasięg: 4000 mil morskich

Prędkość przelotowa: 20 węzłów

*Prędkość maksymalna: *25 węzłów

Przestrzeń życiowa: 118 m2

Pasażerowie: 8-10

Cena wyjściowa: 1 500 000 euro

Oficjalne wydanie internetowe: www.geektoys.pl

drcjzq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drcjzq4