Trwa ładowanie...
hotel
Agnieszka Jaros
17-07-2017 13:13

Autobus hotelem. I to jakim! Tutaj nawet weźmiesz prysznic

Całonocna podróż autobusem raczej nie należy do najprzyjemniejszych. Jeśli wybieramy się w dalekie trasy, dużo chętniej korzystamy z pociągów, choćby ze względu na możliwość skorzystania z wagonów sypialnych. Jak się okazuję, na świecie istnieje już autobus, który można śmiało nazwać ekskluzywnym hotelem. Tutaj nie tylko wyciągniemy nogi. Oferta obejmuje jeszcze kilka atrakcji.

Autobus hotelem. I to jakim! Tutaj nawet weźmiesz prysznicŹródło: Twitter
degw6t0
degw6t0

Autobus-hotel jeździ na trasie od Los Angeles do San Francisco. Startuje o godzinie 23, by o 7 dojechać do celu. Pasażerowie mogą tutaj nie tylko wygodnie się zdrzemnąć, ale również skorzystać z baru z napojami czy wziąć prysznic. Autobus sypialny ma 24 kabiny z łóżkami oraz łazienką. Podczas przejazdu podróżnym towarzyszy steward, o którego można złożyć zamówienie. Oczywiście wszyscy mają też dostęp do internetu i kontaktu.

Zobacz też: Podwodny pokój hotelowy u wybrzeży Zanzibaru

Trzeba przyznać, że przytulnie i elegancko. Cena? 115 dolarów. Trzeba pamiętać, że można mieć ze sobą maksymalnie dwie sztuki dużego bagażu. Jednak nie pojedziemy nim z dziećmi poniżej 10 roku. Właściciele wprowadził zasadę zakazu poruszania się nimi przez maluchy, a starsze dzieci, jedynie z opiekunem. To kiedy takie u nas?

degw6t0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
degw6t0