Trwa ładowanie...
d3fbg55

Awantura w samolocie. Poszło o śmierdzące stopy

Podczas lotu z Moskwy do Kaliningradu, jeden z pasażerów ściągnął buty i skarpety, co ewidentnie nie spodobało się siedzącym w jego pobliżu osobom. W wyniku kłótni Rosjanin został ugodzony nożem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja nie podała, w jakich liniach lotniczych miało miejsce to feralne zdarzenie
Policja nie podała, w jakich liniach lotniczych miało miejsce to feralne zdarzenie (Shutterstock.com)
d3fbg55

Zdarzenie, które miało miejsce podczas lotu krajowego w Rosji pokazuje, do jakich sytuacji może doprowadzić brak chęci dostosowywania się do pewnych, nieumownych zasad panujących w transporcie zbiorowym. Jak podaje portal Fly4free, problem pojawił się już na samym początku podróży, gdy 31-letni pasażer zdjął obuwie i skarpety, chcąc w ten sposób dać odpocząć stopom.

To bardzo nie spodobało się innym osobom na pokładzie, zwłaszcza siedzącemu obok mężczyźnie. Nie chodziło o sam fakt ściągnięcia butów, ale o przykry zapach, jaki wydzielały jego stopy. Mimo licznych uwag i próśb, nie zamierzał się do nich dostosować. Doprowadziło to do bardzo ostrej wymiany zdań i przepychanek, które trwały przez cały, 2-godzinny lot z Moskwy do Kaliningradu.

To nie wszystko. Kłótnia była kontynuowana, gdy pasażerowie opuścili samolot. Jak donosi rosyjska policja, między sąsiadami z pokładu doszło do bójki na lotniskowym parkingu. Mężczyzna, który podróżował boso, został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej. Starał się bronić przy użyciu sztachety z gwoździami, którą znalazł na parkingu.

d3fbg55

Porywczy 54-latek został aresztowany i czeka na rozprawę. Grozi mu do 10 lat więzienia. Policja nie podała, w jakich liniach lotniczych miało miejsce to feralne zdarzenie, które mogło skończyć się tragicznie.

Źródło: Fly4free.pl

Zobacz też: Tak powstaje Boeing 737

Twoja kosmetyczka wymaga uzupełnienia? Skorzystaj ze zniżek dostępnych na stronie Iperfumy kupony rabatowe.

d3fbg55

Podziel się opinią

Share

d3fbg55

d3fbg55