ycipk-310630

Biuro podróży spłatało psikusa klientowi. Zarezerwowało hotel oddalony o 320 km

Brytyjskie biuro podróży popełniło błąd. Jednemu ze swoich klientów zarezerwowało hotel oddalony o 320 km od miejsca, w którym zaplanował wakacje z rodziną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biuro podróży zarezerwowało klientowi zły hotel
Biuro podróży zarezerwowało klientowi zły hotel (Shutterstock.com, Fot: dotshock)
ycipk-310630

Dominic Forster z Anglii chciał zabrać swoją rodzinę na wakacje na Ibizie. Mężczyzna skorzystał z usług Travel Republic. Na kilka tygodni przed planowaną wycieczką skontaktował się z nim agent z biura podróży.

Turysta chciał zatrzymać się w hotelu Duquesa Playa na wyspie. "Wyjazd miał się odbyć z okazji 60. urodzin członka naszej rodziny. Tam mieli zatrzymać się też nasi bliscy i znajomi. Właśnie o tym miejscu zawsze marzyliśmy. To była dla nas najlepsza lokalizacja" - powiedział Dominic Forster w rozmowie z "The Independent".

Zobacz także: Takiego basenu jeszcze nie było. Infinity edge w Londynie nie będzie miał nawet... wejścia

ycipk-310630

Okazało się, że biuro podróży zarezerwowało hotel oddalony o 320 km od ich docelowego miejsca pobytu. "Ze względu na błąd systemu na naszej stronie internetowej okazało się, że pana rezerwacja w hotelu Duquesa Playa w rzeczywistości została zrobiona w innym obiekcie: Papi na Costa Brava" - poinformował agent Travel Republic.

Zobacz także: Chcą pobytu w luksusowych hotelach za zdjęcia na Instagramie. Hotele walczą z "influencerami”

W ramach rekompensaty biuro podróży zaoferowało dwie możliwości. Zwrot kosztów, ale z pominięciem wydatków na bilety lotnicze albo zniżkę w wysokości ok. 288 złotych, jeśli zgodzą się na rezerwację w hotelu Papi, czyli innym niż początkowo planowali.

Anglik tłumaczył w "The Independent", że jego zdaniem biuro powinno zaoferować mu inny hotel, ale w tym samym mieście, w którym planował spędzić wakacje z najbliższymi.

ycipk-310630

Źródło: gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
ycipk-310630
ycipk-310630
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-310630