Trwa ładowanie...

Bluzy dla fanów Gwiezdnych Wojen

Zawsze chciałeś zagrać w Gwiezdnych Wojnach, ale George Lucas jakoś nie zwrócił na ciebie uwagi? Nie ma sprawy, z tymi bluzami wcielisz się w jednego z bohaterów sagi kiedy tylko zechcesz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bluzy dla fanów Gwiezdnych Wojen
(stuff/materiały prasowe)

Spójrz, ta bluza doskonale odwzorowuje wygląd jednego z najsławniejszych łowców nagród w odległej galaktyce. Już nie będziesz musiał okładać się toną żelastwa czy tandetnego plastiku, by przypominać Boba Fetta. Jeśli nie przejmujesz się stylistami i wolisz wyglądać jak twój ulubiony bohater filmowy - a nie jak yuppie zadowolony z korporacyjnych obowiązków - te ubrania stworzono z myślą o tobie. Oprócz wzoru z Boba Fettem dostępne będą także egzemplarze R2-D2, Darth Vader, Chewbacca oraz Szturmowiec Imperium. Dlatego niezależnie od tego, po której stronie mocy stoisz, na TheForce.net na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Niestety, mamy też złą informację - gdybyś chciał zakupić jeden z tych kostiumów, musisz jeszcze trochę poczekać. Ubrania trafią do sprzedaży dopiero pod koniec sierpnia. Uzbrój się w odrobinę cierpliwości i zacznij odkładać pieniądze - bluzy nie należą do najtańszych, za jedną sztukę przyjdzie ci zapłacić 70 dolarów. Wejdź na stronę TheForce.net i zobacz, jak prezentują się poszczególne modele.

Czytaj w TechTrendy.pl: Oto najbardziej pożądany smartfon

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot