Trwa ładowanie...

Bon turystyczny 500+. "Nocowanie.pl" przygotowało wyszukiwarkę obiektów

Platforma noclegowa "Nocowanie.pl" postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ułatwić im korzystanie z bonu turystycznego 500+. Przygotowała w tym celu wyszukiwarkę obiektów, które uznają bon.

Portal "Nocowanie.pl" przygotował listę 847 obiektów uznających bon turystyczny / fot. Jacek Klejment Portal "Nocowanie.pl" przygotował listę 847 obiektów uznających bon turystyczny / fot. Jacek Klejment
d2yasrf
d2yasrf

Bon turystyczny 500+ można aktywować od 1 soboty sierpnia. Już od pierwszych dni cieszył się dużym zainteresowaniem Polaków. We wtorek, 4 sierpnia ZUS informował, że aktywowanych na PUE zostało już 319 tys. bonów o łącznej wartości 272 mln zł.

Na stronie internetowej bonturystyczny.polska.travel znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat świadczenia oraz w jaki sposób można je zrealizować. Znajduje się tam również pełna lista oraz wyszukiwarka obiektów, w których można zrealizować bon turystyczny.

d2yasrf

Nocowanie.pl - wyszukiwarka obiektów uznających bon turystyczny

Serwis noclegowy "Nocowanie.pl" postanowił ułatwić swoim klientom wyszukiwanie obiektów, które uznają bon turystyczny. Platforma przygotowała listę oraz wyszukiwarkę 847 obiektów, w których można zrealizować świadczenie. Lista znajduje się na stronie nocowanie.pl

Bon turystyczny - jak aktywować?

Przypominamy, że od 1 sierpnia bon turystyczny można aktywować na platformie PUE ZUS. Mogą to zrobić rodzice dzieci do 18. roku życia. Po aktywacji bonu w systemie otrzymają kod, za pomocą którego można płacić podmiotom turystycznym. Płatność będzie potwierdzona jednorazowym kodem autoryzacyjnym wysłanym SMS-em.


Profil na PUE można założyć przy pomocy Profilu Zaufanego oraz bankowości elektronicznej.

Bon turystyczny - dla kogo?

Świadczenie w formie bonu turystycznego jest przyznawane na każde dziecko w rodzinie. Także te, których rodzice pobierają świadczenie rodzinne za granicą. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. W przypadku dziecka z niepełnosprawnością wsparcie jest dwa razy wyższe i wynosi 1000 zł.

d2yasrf

Za pomocą bonu można płacić za usługi hotelarskie i imprezy turystyczne na terenie Polski. Bon jest ważny do końca marca 2022 r.


Aby uzyskać informacje na temat bonu, można skorzystać z całodobowej infolinii pod nr tel. 22 11 22 111.

Źródło: ZUS, gov.pl

Bon turystyczny już działa. Zainteresowanie Polaków duże

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2yasrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yasrf