Trwa ładowanie...
ycipk-123ov6

"Całuj i leć". Te zamiany na lotnisku Chopina ucieszą pasażerów

Władze lotniska Chopina w Warszawie wprowadzają zmiany w funkcjonowaniu strefy Kiss&Fly. Pasażerowie łatwiej zapłacą za bilet i nie będą musieli czekać 30 minut, aby ponownie wjechać do strefy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezpłatny postój będzie łatwiejszy.
Bezpłatny postój będzie łatwiejszy. (WP.PL)
ycipk-123ov6

- Uruchomienie strefy Kiss & Fly na Lotnisko Chopina w Warszawie było strzałem w dziesiątkę. Wraz z nowym rokiem wprowadzamy szereg udogodnień, o które pytali i prosili nasi pasażerowie - powiedział Hubert Wojciechowski, dyrektor marketingu i PR Lotniska Chopina.

Strefa Kiss & Fly (czyli "całuj i leć") to miejsce dla pasażerów, którzy chcą szybko wyładować bagaże, pożegnać się i wejść na lotnisko.

Jakie zmiany nas czekają? Od 2 stycznia przestaje obowiązywać zasada, która mówi, że po skorzystaniu z darmowego postoju w strefie po razu drugi będzie można tam podjechać bez płacenia dopiero po 30 minutach.

ycipk-123ov6

Poza tym zostanie ograniczona liczba darmowych wjazdów do strefy. Po Nowym Roku będzie można bezpłatnie wjechać tam pięć razy dziennie.

Zobacz wideo: Warszawskie lotnisko Chopina zostanie zamknięte

Port ułatwi dojazd na lotnisko niepełnosprawnym. „Ze względu trudności w poruszaniu się lub konieczność wyjęcia i rozłożenia specjalistycznych wózków lub urządzeń wspomagających poruszanie się, wyjście z samochodu może zająć więcej niż 7 minut. Dlatego w takich przypadkach umożliwiliśmy przedłużenie pobytu w strefie Kiss & Fly do 20 minut. Wystarczy zgłosić taką potrzebę przez intercom podczas pobierania biletu wjazdu do strefy, przy czym wydłużony czas przebywania w strefie nie obejmuje oczekiwania lub postoju” - czytamy w komunikacie.

ycipk-123ov6

Kolejną zmianą było zamontowanie monitoringu w strefie. Kamery będą odczytywać tablice rejestracyjne samochodów – auta, które nie przekroczyły 7 minut zostaną automatycznie wypuszczone.

Dodatkowo przy wyjeździe z terminala zamontowano urządzenia Pay Pass umożliwiające opłacenia biletu o wartości do 50 PLN bezpośrednio przy szlabanie.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Łomianki dołączą do I strefy biletowej. Będzie taniej

ycipk-123ov6
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-123ov6

ycipk-123ov6
ycipk-123ov6