Trwa ładowanie...

Chcieli kupić pamiątki. Wyszli ze sklepu ze łzami w oczach

Justyna i Paweł, znani jako Couple Away, są właśnie w podróży po Ameryce Centralnej. Ich wyprawę śledzi na Instagramie ponad 115 tys. osób. Podczas zakupów na lokalnym targu w Meksyku spotkała ich niespodzianka. Gdy sprzedawca dowiedział się, że są z Polski, doprowadził parę do łez. – Chcielibyśmy, żebyście też to usłyszeli – przekonują Justyna i Paweł na Instagramie.

Share
Wzruszające wideo z Meksyku na profilu Couple AwayWzruszające wideo z Meksyku na profilu Couple AwayŹródło: Adobe Stock, Instagram.com, fot: blackday
d44tskc

- Właśnie kupujemy sobie pamiątki. Pan zapytał, skąd jesteśmy – zaczyna Justyna ze łzami w oczach. – Ty Paweł powiedz, bo ja jestem strasznie wzruszona – dodaje, bo łamie jej się głos.

Meksykański sprzedawca ciepło o Polakach

Okazało się, że sprzedawca zapytał, skąd pochodzą i jak się dowiedział, że z Polski, to bardzo dziękował za to, co robimy dla Ukrainy. Para postanowiła to uwiecznić dla obserwatorów.

d44tskc

- W Meksyku wszyscy cieszą się, że na granicy polsko-ukraińskiej witacie uchodźców, przyjmujecie ich. Uchodźcy to ludzie, którzy was potrzebują – zaczyna meksykański sprzedawca. - Wysyłamy wam siłę, abyście mogli wspierać ludzi, którzy was potrzebują i których już wspieracie. Cieszymy się bardzo w Meksyku i Ameryce, że Polska wyciąga pomocną dłoń. Wiemy, że wy też cierpieliście z powodu wojny, a teraz pomagacie ludziom, którzy opuszczają swój kraj z powodu tyrana. (…) Bardzo dziękujemy. Wiemy o was, wiemy dużo o Polsce, bo was kochamy - kończy mężczyzna.

Setki komentarzy wzruszonych Polaków

Obserwatorzy pary są niezwykle wzruszeni. "Nie umiem nie płakać przy tym nagraniu", "Spłakałam się! Musimy być teraz silni i dobrze, że ludzie wiedzą jak ważną rzeczą jest teraz wzajemna pomoc!", "Dziękuję tak bardzo za ten film" - czytamy w komentarzach.

Post ma obecnie prawie 600 tys. wyświetleń i ponad 1000 komentarzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Barbarzyńskie działania Rosjan. "Najkoszmarniejszy moment we współczesnej historii"

d44tskc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d44tskc
d44tskc