ycipk-3r3xqs

Czeka nas załamanie pogody. Może wiać z siłą 100 km/h

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 2 stopnia dla 12 województw i 1 dla kujawsko-pomorskiego. Mowa o bardzo silnym wietrze, opadach, a nawet sztormie na Bałtyku. Miejscami będzie wiało do 100 km/h.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzisiaj będzie mocno wiać
Dzisiaj będzie mocno wiać (Fotolia)
ycipk-3r3xqs

Zachmurzenie, deszcz, a przede wszystkim porywisty wiatr – ostrzeżenie przed nimi obowiązuje województwa: pomorskie i zachodnio-pomorskie (przy linii brzegowej), mazowieckie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie. Mniejszy stopień przypisano kujawsko-pomorskiemu.

Od poniedziałku pogoda się pogarsza. Jest coraz chłodniej, pada i wieje. W górach spodziewają się opadów deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura minimalnie wyniesie tam dziś od 5 do 8 st. Celsjusza, nad morzem do 11 st. Maksymalnie – 14 stopni. Na zachodzi wiatr da mieszkańcom do wiwatu, chwilami będzie wiał z prędkością do 100 km / h. Polscy Łowcy Burz od poranka biją na alarm w mediach społecznościowych. Zagrożenie jest naprawdę poważne.

ycipk-3r3xqs
Polub WP Turystyka
ycipk-3r3xqs
ycipk-3r3xqs
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r3xqs