Trwa ładowanie...

Częściej do Los Angeles i Tokio. LOT rozwija połączenia dalekiego zasięgu

Od kwietnia przyszłego roku LOT zwiększy częstotliwości rejsów z Warszawy do Los Angeles i Tokio. Do Miasta Aniołów polski przewoźnik będzie latał aż sześć razy w tygodniu, a do stolicy Japonii pięć razy tygodniowo. Bilety na dodatkowe rejsy są już dostępne w sprzedaży.

Częściej do Los Angeles i Tokio. LOT rozwija połączenia dalekiego zasięguŹródło: lot
d3ut5ge
d3ut5ge

Oba kierunki należą do najnowszych połączeń LOT-u. Do Tokio polski przewoźnik lata od niespełna dwóch lat, a do Los Angeles zaledwie od siedmiu miesięcy. Obecnie przewoźnik operuje na tych trasach po cztery razy w tygodniu. Od wiosny połączeń będzie więcej. Do portu w LAX LOT uzupełni rozkład o dwa dodatkowe rejsy w tygodniu (w środy i czwartki), a na japońskie lotnisko z Warszawy polecimy także w soboty.

- Rozwój nowych połączeń jest dowodem na to, że szybko okazały się sukcesem, a popyt na nowe, bezpośrednie rejsy z Warszawy stale rośnie. Cieszymy się, że połączenia, które otwieramy rzeczywiście odpowiadają na potrzeby pasażerów i że możemy je tak szybko rozwijać – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u. - Dzięki zwiększeniu częstotliwości rejsów stworzyliśmy naszym pasażerom ofertę, która gwarantuje im jeszcze większą elastyczność niezależnie od tego, czy podróżują prywatnie czy służbowo.

Połączenie do Japonii było pierwszym z kierunków zainaugurowanych przez polskiego przewoźnika w 2016 r. Niecałe dwa lata po jego uruchomieniu LOT zwiększył częstotliwość rejsów do Kraju Kwitnącej Wiśni. Ponadto od 1 grudnia przewoźnik rozpoczął współpracę code-share z japońskimi liniami ANA. Dzięki temu pasażerowie LOT-u mogą kupować bilet z przesiadką w Tokio do trzech kolejnych miast w tym kraju: Sapporo, Sendai i Fukuoki.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Z kolei samoloty do Los Angeles mają na tyle wysokie wskaźniki wypełnienia, że w niespełna siedem miesięcy od uruchomienia bezpośrednich rejsów, polski przewoźnik będzie operował na tej trasie tak samo często jak w przypadku najbardziej popularnych tras transatlantyckich - do Nowy Jorku, Chicago i Toronto.

d3ut5ge

- Nasze analizy wykazały, że Tokio i Los Angeles mają potencjał, żeby jeszcze lepiej się rozwijać. Zwiększenie częstotliwości na trasach dalekiego zasięgu pozwala nam zaproponować najbardziej konkurencyjną ofertę także dla pasażerów biznesowych. Częstsze połączenia pozwalają nam na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb pasażerów tranzytowych, którzy z Europy Środkowo-Wschodniej i Zachodniej podróżują z krótką przesiadką w Warszawie do Dalekiej Azji i Stanów Zjednoczonych – podsumowuje Adrian Kubicki.

Bilety na dodatkowe loty są już dostępne w sprzedaży w sprzedaży. Do Tokio można polecieć od 2529 zł, a do LA od 2945 zł.

Zobacz, z czego słyn ie Nowy Jork:

d3ut5ge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ut5ge