Trwa ładowanie...

Darmowe wakacje w Finlandii? To możliwe!

Finlandia chce dzielić się swoim szczęściem z mieszkańcami innych państw. Władze zorganizowały specjalny konkurs – jego zwycięzcy pojadą do kraju Świętego Mikołaja zupełnie za darmo. Na miejscu opiekować się nimi będzie specjalny przewodnik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finlandia to jedno z najszczęśliwszych państw na świecie
Finlandia to jedno z najszczęśliwszych państw na świecie (123RF)

Finlandia to jedno z najszczęśliwszych państw na świecie. Kraj po raz drugi znalazł się na szczycie rankingu World Happiness Report, organizowanego przez ONZ. Okazuje się, że Finowie chcą dzielić się swoim szczęściem z innymi. Władze wpadły na pomysł, aby oferować turystom z innych krajów bezpłatne wakacje, podczas których będą mogli oni wypożyczyć Fina.

Przewodnik nie tylko pokaże im największe atrakcje turystyczne Finlandii, ale także zdradzi receptę na pomyślne życie. Atrakcje, jakie zaoferuje turystom wynajęty Fin, mogą być jednak nietypowe. Czego można się spodziewać?

Slot

"Nasz sekret tkwi w naturze. Kiedy inni idą na terapię, Finowie wkładają gumowe buty i idą do lasu" – czytamy na stronie projektu.

Aby zgłosić się do programu, trzeba nagrać 3-minutowy filmik. W materiale należy w ciekawy sposób zaprezentować siebie i powody, dla których chcemy odwiedzić Finlandię. Zwycięzcy pojadą za darmo do Finlandii na 3 dni, gdzie spotkają się z przewodnikiem szczęścia.

Slot

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot