Trwa ładowanie...

Darmowe wino, najtańsze ceny biletów - świąteczna oferta na promach

Francuska firma promowa MyFerryLink właśnie wprowadziła nową świąteczną ofertę na przeprawy promowe na Kanale La Manche.

Darmowe wino, najtańsze ceny biletów - świąteczna oferta na promachŹródło: Informacja prasowa MyFerryLink
d3hclg2
d3hclg2

Każda osoba która dokona rezerwacji na podróż w okresie świątecznym pomiędzy 1 grudnia a 15 stycznia otrzyma darmową butelkę czerwonego francuskiego wina J.P Chenet, którą odebrać będzie można w sklepie na pokładzie promu. Ponadto, jeżeli spóźnimy się na prom w Calais nie będziemy musieli płacić żadnych opłat manipulacyjnych za zmianę rezerwacji, a jedynie różnicę w cenie jeżeli taka zaistnieje. Należy się jednak pośpieszyć, gdyż oferta ważna jest jedynie do 17 listopada.

„Staramy się, aby nasza oferta promowa była najbardziej atrakcyjną spośród innych dostępnych na rynku. Znamy potrzeby naszych pasażerów i wiemy, że najważniejsza jest podróż w dobrym stylu za niską cenę. Nie chcemy, aby pasażerowie, którzy spóźnią się na prom świąteczny płacili kary w postaci opłat za zmianę rezerwacji, dlatego jako jedyni wprowadziliśmy brak opłat za zmianę rezerwacji, klienci płacą jedynie różnicę w cenie jeżeli taka zaistnieje” - mówi Robin Wilkins, dyrektor działu pasażerskiego .

„Ponadto, w ramach naszej świątecznej oferty, zdecydowaliśmy wcielić się w rolę Świętego Mikołaja i rozdajemy darmowe butelki czerwonego wina, które wykorzystać można jako prezent dla najbliższych. Życzymy wszystkim podróżującym na trasie Anglia-Polska Wesołych Świąt i szerokiej drogi”- dodaje Wilkins.

Bilety promowe MyferryLink są obecnie najtańsze na Kanale La Manche, podróż promem zajmuje jedynie 1,5 godziny, a po dopłynięciu do Calais niemal od razu wjeżdżamy na główną trasę do Polski E40! Bilety dostępne są na www.myferrylink.com.

d3hclg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hclg2