Trwa ładowanie...

Dla wymagających podróżnych. Tańsze noclegi z Kontem Świat Premium w Banku Pekao SA

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Bilety lotnicze oraz miejsce w dowolnym hotelu na świecie możemy zarezerwować online z dużym wyprzedzeniem. Teraz dzięki promocji Banku Pekao SA z Booking.com nocleg będziemy mogli zarezerwować taniej.

Dla wymagających podróżnych. Tańsze noclegi z Kontem Świat Premium w Banku Pekao SAŹródło: Shutterstock.com
d4kt87a
d4kt87a

Hotele na całym świecie

Zamierzamy spędzić noc w pięciogwiazdkowym hotelu pośrodku tętniącej życiem metropolii? A może marzy nam się pobyt w domku na drzewie, gdzieś z dala od cywilizacji. Rezerwacji możemy dokonać za pośrednictwem serwisu Booking.com. Znajdziemy w nim ponad 29 mln obiektów na całym świecie. Z Kontem Świat Premium w Banku Pekao SA zarezerwujemy każdy z tych noclegów nie tylko szybko, ale też taniej niż dotychczas.

Co trzeba zrobić, żeby uzyskać zniżkę za dokonanie rezerwacji na Booking.com? Uczestnikiem promocji może być każdy nowy klient Banku Pekao SA, który założy Konto Świat Premium do 28 lutego 2019 r. Promocja umożliwia klientowi skorzystanie ze zwrotu nawet do 500 zł za pierwszą rezerwację dokonaną do końca czerwca 2019 r w serwisie Booking.com. Więcej informacji na temat uczestnictwa znajduje się tutaj.

Podróżujemy coraz częściej

Promocje takie jak powyższa będą nam szczególnie przydatne w tym roku. Podróżujemy bowiem częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Według Urzędu Lotnictwa Cywilnego Polska znajduje się w czołówce krajów pod względem rosnącej liczby lotów – od lat przybywa ich w tempie aż kilkunastu procent rocznie. Coraz chętniej wylatujemy poza Europę, np. na Daleki Wschód (Filipiny, Wietnam, Indonezja), gdzie prowadzą nas zarówno podróże służbowe, jak i chęć wypoczynku. Częściej niż kiedyś odwiedzamy także Amerykę Północną oraz Afrykę.

Podróżujemy tak daleko przede wszystkim dzięki rosnącej zasobności naszych portfeli. Zwiększa się w Polsce liczba osób, które posiadają majątek o wartości ponad 200 tys. zł. Oznacza to, że noclegi nawet w tak egzotycznych miejscach, jak Dubaj czy wyspa Bali są już w zasięgu naszych możliwości. Aby móc zarezerwować tam miejsca hotelowe tanio i szybko, bardzo przydatne okazują się serwisy typu Booking.com

d4kt87a

Rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Tańsze noclegi na całym świecie to tylko jedna z zalet Konta Świat Premium. W podróży z pewnością okażą się przydatne także inne korzyści, które oferuje. Są to m.in. brak opłat za obsługę złotej karty debetowej oraz bezpłatne prowadzenie rachunku płatniczego w walucie obcej. Właściciele konta Świat Premium mogą być również pewni korzystnych kursów w ramach usługi Wymiana Walut Banku Pekao SA. Jego użytkownicy dysponują ponadto darmowym ubezpieczeniem w podróży zagranicznej dla posiadacza karty oraz dwóch osób towarzyszących.

Świat Premium to także dedykowany Doradca Osobisty Premium oraz możliwość załatwienia większości spraw bankowych za pośrednictwem Internetu lub telefonu. Aby przystąpić do grona klientów Świata Premium i korzystać jego przywilejów, wystarczy założyć Konto Świat Premium.

Znajdujemy się akurat na terenie Polski, a może po drugiej stronie globu? Z każdym dniem to coraz mniej istotne, gdyż nowoczesna bankowość umożliwia nam zarówno zdalne zarządzanie swoimi finansowymi, jak również organizację wypoczynku. Jeśli dodamy do tego fakt, że za nocleg zapłacimy mniej dzięki promocji Banku Pekao SA oraz Booking.com, pobyt w każdym miejscu na świecie stanie się dla nas jeszcze przyjemniejszy.

Partnerem artykułu jest Pekao SA & Mastercard SA

d4kt87a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kt87a