Trwa ładowanie...
dziejesienazywo

First minute - to jedyna szansa na atrakcyjne wakacje dla rodzin

Prawdopodobnie już w połowie października, pojawi się pełna oferta skierowana do osób, które lubią planować urlop z dużym wyprzedzeniem - <i><b>first minute</b></i>. Przez całą jesień i zimę, w domowym zaciszu będzie można spokojnie planować wakacyjny wyjazd, korzystając z możliwości wyboru ze wszystkich proponowanych przez organizatorów terminów, lotnisk i hoteli. To także idealny sposób na satysfakcjonujące wakacje dla rodzin. Sprawdźcie dlaczego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
First minute - to jedyna szansa na atrakcyjne wakacje dla rodzin
(Anna Omelchenko Shutterstock)

Okres wakacyjnych wyjazdów zmierza ku końcowi. Według tegorocznego badania "Wakacyjne wyjazdy Polaków. Edycja 2015", w tym roku na wakacje wyjechało bądź wyjedzie niemalże połowa Polaków. 12 procent wyjeżdżających korzysta przy planowaniu urlopu z ofert biur podróży. Co ciekawe, od kilku lat najwięcej rezerwacji dokonuje się w miesiącach jesienno-zimowych.

W ciągu najbliższych dni z biur podróży znikną oferty wyjazdy do takich popularnych wśród Polaków miejsc jak Grecja, Hiszpania czy Turcja na ten sezon. W ich miejsce, prawdopodobnie już w połowie października, pojawi się pełna oferta skierowana do osób, które lubią planować urlop z dużym wyprzedzeniem - _ first minute _. Przez całą jesień i zimę, w domowym zaciszu będzie można spokojnie planować wakacyjny wyjazd na lato 2016, korzystając z możliwości wyboru ze wszystkich proponowanych przez organizatorów terminów, lotnisk i hoteli.

Slot

Organizatorzy co roku prześcigają się w wysokości rabatów, rodzajów gwarancji czy dodatkowych bonusów dla klientów, aby zachęcić do wykupienia letniego wyjazdu jeszcze w sezonie zimowym. Warto bliżej przyjrzeć się ofercie first minute - to najlepsza propozycja dla rodzin, zwłaszcza tych dużych, aby zarezerwować satysfakcjonującą ofertę, a do tego jeszcze zyskać bonusy.

Zestawienie bonusów w ofercie first minute polskich biur podróży*

Występujące w większości ofert:
- rabaty: 10-35 proc. lub 200-500 zł od osoby
- stała cena za dziecko (do 6 lub 12 lat): 690-850 zł lub. rabat 50 proc.
- mniejsza kwota zaliczki: 5-30 proc.
- gwarancja stałej lub/i najniższej ceny

Najczęstsze dodatkowe propozycje, w zależności od organizatora:
- darmowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub/i następstw chorób przewlekłych
- vouchery lub zniżki na wycieczki fakultatywne
- możliwość darmowej rezygnacji w określonym terminie
- możliwość darmowej zmiany terminu, uczestnika lub kierunku

_ *na podstawie oferty Lato 2015 _

Slot

udm/ik

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot