ycipk-2ngri5

Floryda. Małżeństwo po ośmiu latach odkryło tajemnice swojego domu

Państwo Terracciano z miasta Tampa na Florydzie po ośmiu latach odkryli tajemnice swojej piwnicy. Odnaleźli sieć podziemnych, wielopoziomowych korytarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnicze korytarze w domu na Florydzie
Tajemnicze korytarze w domu na Florydzie (Youtube.com)
ycipk-2ngri5

W 2010 r. Państwo Terracciano wprowadziło się do domu na Florydzie. Dopiero po ośmiu latach odkryli zakamarki swojej posiadłości. Okazało się, że w ich piwnicy znajduje się sieć wielopoziomowych korytarzy.

Lokalni historycy od razu zainteresowali się znaleziskiem. Ustalili, że tajemnicze korytarze powstały w latach 20. ubiegłego wieku. Prawdopodobnie służyły do przemycania alkoholu. Przemytnicy ukrywali się przed policją i transportowali trunki do "lokali dla wtajemniczonych", których głównym celem było podawanie napojów procentowych. Ekspert Scott Deitche twierdzi, że najdłuższy korytarz może prowadzić aż do sąsiadującej dzielnicy Ybor City. Tunele mają być dalej badane.

ycipk-2ngri5

W rozmowie ze stacją telewizyjną Fox, Marina Terraciano opowiedziała o sąsiedzie, który kiedyś już chwalił się chodzeniem po tajemniczych korytarzach. Mężczyzna twierdził, że jednym z nich szedł aż 20 minut.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Portal do innego wymiaru". Niezwykłe miejsce w Portugalii

ycipk-2ngri5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ngri5

ycipk-2ngri5
ycipk-2ngri5